Discord davet kodunu gösteren site var mı?

554209

Centipat
Mesela. Discord sunucu davet kodlarında 7 tane, büyük küçük harf ve sayılardan oluşuyor. Ben o programa X tane, küçük harf ve sayılardan oluşuyor desem hangi sitenin olabileceğini gösterebilecek bir şey var mı?

Soruyu biraz yanlış sormuşum Discord'u sadece örnek verdim herhangi bir site için öyle bir program var mı?

Son düzenleme:
Mesela. Discord sunucu davet kodlarında 7 tane, büyük küçük harf ve sayılardan oluşuyor. Ben o programa X tane, küçük harf ve sayılardan oluşuyor desem hangi sitenin olabileceğini gösterebilecek bir şey var mı?
Özel davet kodunu yalnızca sunucu 14 boost'a ulaşınca yapılır. Bilmediğiniz programlara bulaşmayın, sonra son zamanlarda açılan konular gibi hesabımdan x şey yapıldı gibi konu açmayın.

Özel davet kodunu yalnızca sunucu 14 Boost'a ulaşınca yapılır. Bilmediğiniz programlara bulaşmayın, sonra son zamanlarda açılan konular gibi hesabımdan X şey yapıldı gibi konu açmayın.

Demek istediğim şey şu bir kod gibi bir şey buldum hangi siteye ait olabileceğini bilmiyorum veya nerede kullanabileceğimi. 15 haneli küçük harf ve sayılardan oluşan bir kod hangi siteye ait olabilir?
Sorduğum sorunun Discord ile alakası yok sadece örnek verdim Discord'u.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı