Rehber Discord Developer Launcher ne işe yarar?

Hocam o attığınız Canary, sanırım buldum.

Developer direk indirme linki (sayfayı nedense bende bulamadım.)

İlki Beta ikincisi alpha canary.

Düzeltme : İndirme linki nedense çalışmıyor. İnternete developer discord indir yazarsanız indirme linki çıkıyor.

Benim bulduğum özellik bu. Tamamen indirmeye açık bir program. Geliştiriciler niye insanlara açık bir programda çalışsın?
Senin dediğin oynuyor kısmı için Discord'un SDK'sı var. Bu SDK Native bir kütüphane olarak paylaşıldı. Uygulaman içerisinde implement edip bilgisayarda hangi Discord sürümü yüklü olursa olsun sen kendin, kendi uygulaman için oynuyor kısmı tasarlıyorsun. Bunu yapan şey Development Build değil Visual Studio'nun kendisi.

Farkındaysan Development Build'e dair internette sadece bir indirme bağlantısı var. Haricinde hiçbir bilgi yok. Yani genel geliştiriciler için yapılmış özel bir sürüm değil. Sizin tezinizi kabul etmeye kalkarsak şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Genel geliştiricilerin kullanabileceği özellikler zaten stabil build içerisinde yer alıyor.

1623959473171.png

Bu fotoğrafı stabil olan sürümden çektim. Yazılımla uğraşan kişilerin oynuyor kısmında zırt pırt bir şeyler çıkarması için yapılan bir sürüm değil ve olması da aşırı saçma bir şey.

Senin dediğin oynuyor kısmı için Discord'un SDK'sı var. Bu SDK Native bir kütüphane olarak paylaşıldı. Uygulaman içerisinde implement edip bilgisayarda hangi Discord sürümü yüklü olursa olsun sen kendin, kendi uygulaman için oynuyor kısmı tasarlıyorsun. Bunu yapan şey Development Build değil Visual Studio'nun kendisi.

Farkındaysan Development Build'e dair internette sadece bir indirme bağlantısı var. Haricinde hiçbir bilgi yok. Yani geliştiriciler için yapılmış özel bir sürüm değil. Sizin tezinizi kabul etmeye kalkarsak şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Genel geliştiricilerin kullanabileceği özellikler stabil build içerisinde yer alıyor.

Eki Görüntüle 1072681

Bu fotoğrafı stabil olan sürümden çektim. Yazılımla uğraşan kişilerin oynuyor kısmında zırt pırt bir şeyler çıkarması için yapılan bir sürüm değil ve olması da aşırı saçma bir şey.
Ben bu şekilde bir özellik keşfettim ve insanlara sunmak istedim. Yanlışımı düzelttiğin için teşekkür ederim. Geliştirici modu bende 3 aydır açık ancak Visual Studio oynuyor gözükmüyordu. Developerden girdiğimde çalışmaya başlamıştı.

Peki Developer edition nasıl insanlara açık indirme linkine sahip geliştiricilere özel ise? Geliştiricilere özel değil ise başka ne özelliği var?

Yeni konular

Geri
Yukarı