Discord E-Postası Unutulan Hesap Nasıl Kurtarılır?

Drigga

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Arc A750 - I3 12100F - GoodRam IRDM Pro 8x2 (16GB) Ram - Gigabyte H610M H Anakart - MLD M300 500GB M2 SSD - FSP Hyper H3-500 Pro 550W 80+ Bronze
Meslek
Öğrenci
Discord hesabımın epostasını unuttum. Telefon numaram kayıtlı giriş yapayım diyorum. E-postana link attık diyor giremiyorum.

E posta unutmasına karşılık yapılacak çok bir seçenek yok. Discord destek ile iletişime geçmeyi deneyin ayrıca ben şifre veya hesap kaybolmasın diye arada bir hesaptan girip çıkarım. Tüm şifrelerimi kontrol ederim veya bir yere not ederim. Size de öneririm.😉

Desteğe yazmayı deneyebilirsin başka bir fikir gelmiyor aklıma.
Desteğe yazıyorum bot cevap atıyor kanka ondan buraya yazdım

E posta unutmasına karşılık yapılacak çok bir seçenek yok. Discord destek ile iletişime geçmeyi deneyin ve ben şifre veya hesap kaybolmasın diye arada bir hesaptan girip çıkarım. Tüm şifrelerimi kontrol ederim veya bir yere not ederim. Size de öneririm.😉
Hocam aslında bend laptopa not etmiştim sonra formatladım sattım e-postaları almayı unuttum ondan böyle oldu

İşiniz biraz yaş gibi, e-posta değiştirmek çok zor bir işlem. Çünkü şifreyi biliyorsan ve seni yabancı biri olarak düşünürsek değiştirmek istemez. Sms kayıtlıysa haklısın.

İşiniz biraz yaş gibi, e-posta değiştirmek çok zor bir işlem. Çünkü şifreyi biliyorsan ve seni yabancı biri olarak düşünürsek değiştirmek istemez. Sms kayıtlıysa haklısın.
Abi epostamı bulsam hepsi düzelicek yok bilmem gizlilik politikası falan diyorlar gıcık oldum canlı destek te yok stres oluyor insan, sanırım işin çözümü yok

Hesapta önemli bir şey yoksa çok dert etmeye gerek yok. Ama çok eski hesapsa, o arkadaşların paradan daha değerli olduğunu biliyorum.

Ama benden bir taktik olsun, arkadaşların tanıdık bir sunucudalarsa o sunucuya girip teker teker ekleyebilirsin.😉

Abi epostamı bulsam hepsi düzelicek yok bilmem gizlilik politikası falan diyorlar gıcık oldum canlı destek te yok stres oluyor insan, sanırım işin çözümü yok
Youtube ve yabancı forumlarda bir şey bulamazsanız bir soğuk su iyi gelir.

Hesapta önemli bir şey yoksa çok dert etmeye gerek yok. Ama çok eski hesapsa, o arkadaşların paradan daha değerli olduğunu biliyorum.

Ama benden bir taktik olsun, arkadaşların tanıdık bir sunucudalarsa o sunucuya girip teker teker ekleyebilirsin.😉
Usta hesap önemliydi birsürü eski arkadaşım vardı sanaldan 7 yıllık arkadaşım vardı kimseyi bulamıyorum

Geri
Yukarı