Discord ekran paylaşımında siyah ekran oluyor

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Discord'da yayın yapmak istediğimde yayın siyah ekran oluyor. Özellikle bu olay Opera'da oluyor. Çift ekran kartımda yok. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ben genelde böyle durumlarda ekran paylaşılan ekranı site gibi pencereye aktarıyom böyle bende gözüküyor öbür türlü 5 dk siyah ekran sonra açılıyor

Ben genelde böyle durumlarda ekran paylaşılan ekranı site gibi pencereye aktarıyom böyle bende gözüküyor öbür türlü 5 dk siyah ekran sonra açılıyor.

Sorunu çözdüm Opera ekranı verince ben operaya geçmeden siyah ekran geçmiyor yani Opera'da Alt Tab atınca siyah ekran oluyor.

Konu hakkında bilgisi olan varsa :) yardımcı olabilir mi bende muzdaripim
  • Operayı çalıştırın.
  • Adres satırına Opera://flags yazıp ayarları açın.
  • Hardware-accelerated video decode seçeneğini disabled (devre dışı) konumuna getirin.
  • Operayı yeniden başlatın.
Bu adımları izlerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

• Operayı çalıştırın.
  • Hardware-accelerated video decode seçeneğini disabled (devre dışı) konumuna getirin.
ben opera değil chrome kullanıyorum ama aynı hata oluyor screen 1 yapsamda farketmiyor sildimyükledim güncelledim windowsuda güncelledim herşeyi yaptım yine olmuyor dün böyle bir hata yoktu ne olduda bi a böyle hata oldu anlamadım yardım edin
  • Operayı çalıştırın.
aga opera kullanmıyorum ama aynı hata oluyor bütün ekranlarda aynı win güncelledim discord güncelledim sildim yükledim farketmiyo yardım edin

• Operayı çalıştırın.

Çok sağolasın bende oyunlarda alt tab yapınca opera ve chromeda siyah ekran olurken firefoxta olmuyordu artık diğer tarayıcılarda da siyah ekran olmuyor eyw Kardeşim 😊👍

Yeni konular

Geri
Yukarı