Discord etiket nasıl kaldırılır?

MaxCaulfield

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord hesabımdaki etiketi kaldırmak istiyorum. Ama bu özellik bende gözükmüyor. 2021 hesabı olan bir arkadaşım etiketi kaldırmış ama 2018 hesabı olan bende bu özellik yok.

Arkadaşlar Discord hesabımdaki etiketi kaldırmak istiyorum. Ama bu özellik bende gözükmüyor. 2021 hesabı olan bir arkadaşım etiketi kaldırmış ama 2018 hesabı olan bende bu özellik yok.
Etiketi kaldırmanız için başlangıçta size bir uyarı gelecektir. Sizden kullanıcı adınızı değiştirmek isteyip, istemediğinizi veya "daha sonra hatırlat" seçeneğini sizlere sunuyor. Uyarınız tahmini 1/2 gün içerisinde gelecektir. İyi forumlar dilerim.

İlk başta onun nitrosuna bak ne zamandan beri nitrosu olduguna bağlı.

@ember_moon knk size onerim discordun dev sunucusuna katilmaniz orda kimlere düştünü yazan normal kullanicilar var rollout diyorlar .

@Large TV Man ve evet doğru söylüyor bu arkadaş .

Bu arada şimdi fark ettim. Hesabını Ocak 2023'te açmış ve Mayıs 2023'ten itibaren aktif nitrosu bulunan birine yeni kullanıcı adı sistemi tanımlanmış. Sistem biraz sorunlu sanırım.

Geri
Yukarı