Discord etkinliğinde Spotify sitede gözüküyor fakat uygulamada gözükmüyor

antrogaming

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200g, Ram: 16 GB RAM, SSD: 446 GB SSD, Ekran Kartı: AMD Radeon Vega 8 Graphics. APU bilgisayar kullanıyorum.
Arkadaşlar Discord'da etkinliğimde sadece Spotify sitedeyken gözüküyor uygulamadayken gözükmüyor ne yapmalıyım? (hesabım bağlı, durumda göster açık, sil-yükle yaptım işe yaramadı, doğru hesap bağlı)

Merhabalar şunu deneyin;
-Siteyi ve uygulamayı aynı anda açın. Siteden çalmaya başlayın, böylece Discord'da gözükecek. Sonra uygulamaya geçip "Buradan çal" yapın ve uygulamadan çalmaya başlayın. Böyle yapınca düzeliyordu.

Kusura bakmayın ama yorum yazmadan keşke konuyu okusanız. Arkadaş silip yükledim yazmış, kapatıp açmayı deneyin demişsiniz. Technopat'ı sadece mesaj kasmak için mi kullanıyorsunuz?
Bende de aynı sorun vardı. Hem Discord hem Spotify desteğe yazdım ikisi de çözemedi. Uygulamayı kapatıp açınca düzelmişti. Discordu silip yüklemiştir diye yazdım. Üslubunuz komik, fazla atar zarar unutmayın, iyi sosyaller.

Bende de aynı sorun vardı. Hem Discord hem Spotify desteğe yazdım ikisi de çözemedi. Uygulamayı kapatıp açınca düzelmişti. Discordu silip yüklemiştir diye yazdım. Üslubunuz komik, fazla atar zarar unutmayın, iyi sosyaller.
Doğrudur, fakat konu sahibi arkadaş bir sürü şeyi denediğini belirtmiş ve elbet kapatıp açmak aklına gelmiştir diye düşünüyorum.

Merhabalar şunu deneyin;
-Siteyi ve uygulamayı aynı anda açın. Siteden çalmaya başlayın, böylece Discord'da gözükecek. Sonra uygulamaya geçip "buradan çal" yapın ve uygulamadan çalmaya başlayın. Böyle yapınca düzeliyordu.

"Buradan çal" tam olarak nerede? Bulamadım.
Profilde görüntüleyi açmayı dene.
Bir de başka hesap bağlamayı denesene bakalım gözükecek mi?

Denedim. Bir işe yaramadı.
Spotify nereden yüklü?

Windows 10 Home bilgisayarımdan.
Uygulamayı(Spotify) kapatıp açmayı denedin mi?

İşe yaramıyor.

Dosya Ekleri

• fddfsdfssdf.png
    fddfsdfssdf.png
    74,2 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı