Discord "Fatal JavaScript error occured" hatası

Rosso569

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarıma yeni SSD aldım ve Windows'u kurdum, doğal olarak hard diskim de sıfırlandı ve ben de her şeyi baştan kuruyordum ancak Discord setup önce "Discord failed to extract installer" hatası verdi. Onu 7-Zip ile dosyalara ayıklayarak çözdüğümü düşündüm. Bu sefer dosyaların içinden Discord'u açınca "a fatal JavaScript error occurred" hatası ile karşılaştım. Forumda bunun çözümü Discord'u görev yöneticisinden kapatıp %appdata% ve %localappdata% dosyalarından temizleyip tekrar yüklemek olduğunu gördüm ve hepsini yaptım ancak hata düzelmedi.

dchata1.PNG
dchata2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Denedim yine aynı sorun direkt olarak setup açarsam failed to extract installer dosyaya ayıklarsam Java hatası veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı