Discord-Game Pass kampanyası birleştirilebiliyor mu?

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
Mesela ben 26 liraya gidip Nitro alsam, sonra burdan gelen Game Pass'te de Nitro veriliyor 3 aylık. Onu da alıp kullanabiliyor muyuz? 4 ay Nitro ve 2 ay da Game Pass'im oluyor mu yani?

Game Pass'in verdiği Discord Nitro, önceki gibi daha önce Nitro kullanılmamış hesaplarda geçerli olabilir.

Olmaz. Kampanyadan faydalanabilmek için 2 platformdan birinde artık hangisini ücretini ödeyerek alacaksanız öbür hediyenin verileceği platformda, hiç o platformda ücretli üyelik sahibi olmamanız gerekiyor.

Mesela ben 26 liraya gidip Nitro alsam, sonra burdan gelen Game Pass'te de Nitro veriliyor 3 aylık. Onu da alıp kullanabiliyor muyuz? 4 ay Nitro ve 2 ay da Game Pass'im oluyor mu yani?
Mutfağı da balkona katalım hocam. Game Pass nitro daha önce hiç nitro kullanmamış kişiler için geçerli.(hesapta)

Bu arada güncelleme yapayım. Discord'da takılırken rastgele biri bana kodunu verdi ve halihazırda Game Pass'imin olduğu hesapta kullanılmıyor. Yani yukarıdakilerin dediği gibi daha önceden kullanılmamış hesaplarda kullanılıyor.

Mesela ben 26 liraya gidip Nitro alsam, sonra buradan gelen Game Pass'te de Nitro veriliyor 3 aylık. Onu da alıp kullanabiliyor muyuz? 4 ay Nitro ve 2 ay da Game Pass'im oluyor mu yani?

Hocam bende oldu.
1635797836869.png

Geri
Yukarı