Çözüm Discord girememe hatası

• Konuyu başlatan mmk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 4B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Güvenli interneti nasıl kapatabilirim aynı hatayı bende yaşıyorum

Güvenli interneti nasıl kapatabilirim aynı hatayı bende yaşıyorum

Güvenli interneti nasıl kapatabilirim aynı hatayı bende yaşıyorum.

Güvenli interneti nasıl kapatabilirim aynı hatayı bende yaşıyorum.

Hangi sağlayıcıyı kullanıyorsanız uygulamasından kapatılıyor, Vodafone kullanıyorsanız kullanıcı koduyla yanımda uygulamasından güvenli internet sekmesinden kapatabiliyorsunuz, Türk Telekom kullanıyorsanız yine aynı şekilde uygulamasından kapatabilirsiniz, kapattığınızda modem yeniden açılacaktır.

Hangi sağlayıcıyı kullanıyorsanız uygulamasından kapatılıyor, Vodafone kullanıyorsanız kullanıcı koduyla yanımda uygulamasından güvenli internet sekmesinden kapatabiliyorsunuz, Türk Telekom kullanıyorsanız yine aynı şekilde uygulamasından kapatabilirsiniz, kapattığınızda modem yeniden açılacaktır.
Uygulaması nasıl oluyor

Uygulama telefon sim kartı için değilmi

Geri
Yukarı