Çözüldü Discord Görev Çubuğu Kırmızı Rozeti Nasıl Kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Boranity

Hectopat
Makaleler
1
Ayarlardan kapattım ama çalışmadı. Küçük görev çubuğu da kullanmak istemiyorum. Ne yapabilirim?

Çözüm
Windows ayarlarındanda kapatılabiliyor olması gerek ancak bütün programlar için kapatıyor.

Kişiselleştirme -> Görev Çubuğu

Discord ayarlarından kapatılınca gitmemesi garipmiş, emin olmak için ayarı kapattından sonra Discord'u kapatıp açtınız mı?
Gelen bildirimler onlar. Sunucudan gelen bildirimler ise o sunucunun bildirimlerini kapat. Hem kişisel mesaj, hem de sunucuyu görmek istemiyorsan sol alttaki profil fotoğrafına tıklayıp kırmızı işareti seçebilirsin.

Windows ayarlarındanda kapatılabiliyor olması gerek ancak bütün programlar için kapatıyor.

Kişiselleştirme -> Görev Çubuğu

Discord ayarlarından kapatılınca gitmemesi garipmiş, emin olmak için ayarı kapattından sonra Discord'u kapatıp açtınız mı?

Çözüm
Ayarlar > bildirimler > okunmamış mesaj rozetini etkinleştir > kapat.

Pardon ayarlardan kapanmadığını okumamıştım.

Görev çubuğu ayarlarından rozetleri görev çubuğu düğmelerinde gösteri kapattım sorun çözülmüştür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…