Discord "#" rozeti nasıl alınır?

Giriyorum ancak nedense beni hiçbir sayfaya yönlendirmedi. Çıkış yapıp, tekrar giriş yapmayı deneyeyim mi?

Yani hocam onu size neye göre verir bilemiyorum tam olarak isterseniz ayarlardan kullanıcı adınızı ya da ona benzer hitap şekli kısımıyla biraz oynayın belki size de düşebilir.

Yani hocam onu size neye göre verir bilemiyorum tam olarak isterseniz ayarlardan kullanıcı adınızı ya da ona benzer hitap şekli kısımıyla biraz oynayın belki size de düşebilir.

Hocam saçma sapan şekilde yan hesapta hitap kısmı olmasına rağmen bende asıl hesapta yok. Ben bunu asıl hesaba yapmak istiyorum. Bu arada yan hesap 2023 yılında falan açıldı.

Hocam saçma sapan şekilde yan hesapta hitap kısmı olmasına rağmen bende asıl hesapta yok. Ben bunu asıl hesaba yapmak istiyorum. Bu arada yan hesap 2023 yılında falan açıldı.

O zaman size gelmesini bekleyin bana soran arkadaşlarımda da gözükmüyordu 1 saat sonrasından onlarda da gözükmeye başladı.

Kullanıcı adlarını değiştirenlere veriliyor.
Eski hesaptan yeniye doğru sırayla veriyorlardır sanırım.

Discorda yeni gelen özellik ile kullanıcı adları instagram tarzı kullanıcı adına dönüşüyor ve etiket kalkıyor, bu özellik şuanlık 2015-2016 civarı hesabını oluşturmuş kişilere veriliyor. İsim etiketinizi yeni kullanıcı adına çevirdiğinizde bu rozet geliyor.
2021 yılında Discord'a katıldım. Bana verirler mi?
Muhtemelen bir sırası yok, rastgele geliyor.
1687173906910.png

Discorda yeni gelen özellik ile kullanıcı adları instagram tarzı kullanıcı adına dönüşüyor ve etiket kalkıyor, bu özellik şuanlık 2015-2016 civarı hesabını oluşturmuş kişilere veriliyor. İsim etiketinizi yeni kullanıcı adına çevirdiğinizde bu rozet geliyor.
Discord etiketleri uygulamadan kaldırmadan önce oluşturulan hesaplara geliyor. Discord etiketleri kaldırdıktan sonra hesap açarsanız direk kullanıcı adı seçiyosunuz ve hiç etiket bile olmuyor o rozeti alma şansınız olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı