Çözüldü Discord gürültü engelleme özelliği Soundpad'i engelliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süredir Soundpad'in Discord'da neden çalışmadığını düşünürken tesadüfen krisp gürültü engelleme özelliğinin engellediğini fark ettim. Bu özelliği kapatınca Soundpad'in sesi geliyor ama benim sesim de aşırı kötü gidiyor ve hem mouse sesi hem de klavye sesi karşı tarafa gidiyor. Standart falan ayarlayınca da aynısı oluyor. Bunu nasıl çözebilirim? Edit: konuya yazmayı unutmuşum 2-3 sene önce de Soundpad kullanıyordum. O zamanlar sorun olmuyordu. Belki o zamanlar gürültü engelleme kapalıdır diyebilirsiniz fakat gürültü engellemeyi kapatınca o kadar çok fan ve klavye sesi geliyor ki benim sesim duyulmuyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Yeni, sesi düzgün bir mikrofon alarak, gürültü engelleyici program kullanarak veya Krisp'i bir şekilde edinerek mikrofonundaki gürültüyü kaldırabilirsin.

Size alternatif çözüm olarak bunu sunuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni, sesi düzgün bir mikrofon alarak, gürültü engelleyici program kullanarak veya Krisp'i bir şekilde edinerek mikrofonundaki gürültüyü kaldırabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm

Sağ olun hocam. Krisp'i "bir şekilde" elde ettim :D. Krisp uygulamasını açıp Discord'da gürültü engellemeyi tamamen kapatım Soundpad'de de mikrofon ayarını yapınca işe yaradı.

Geri
Yukarı