Discord güvenlik ve eğlence botu önerisi

Ardaa41

Decipat
Discord'da anti RAID, spam vs. güvenlik botları veya eğlence botları var mı? Şu an kullandığım botlar groovy, nors, Security, wick, dank memer, MC-at, owo, probot, mee6. başka önerdiğiniz var mı?

Son düzenleme:
KS
KS
Ardaa41

Ardaa41

Decipat
Güvenlik olarak wick kullanabilirsiniz.
Eğlence olarak ise dank memer kullanın çok iyi.

İkisini de kullanıyorum. Başka yok mu? Bir de mesela bot komutta sadece komut yazılmasını genel sohbette bot komut komutu yazılamasını nasıl ayarlarım? MEE6 ile ayarladım adam bana uyarı atıyor ve birini etiketlettirmiyor. Çöp yani.

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
İkisini de kullanıyorum. Başka yok mu? Bir de mesela bot komutta sadece komut yazılmasını genel sohbette bot komut komutu yazılamasını nasıl ayarlarım? MEE6 ile ayarladım adam bana uyarı atıyor ve birini etiketlettirmiyor. Çöp yani.

Guard için wick yeterli oluyordur diye düşünüyorum çok kapsamlı bir bot, MEE6'dan başka bot bilmiyorum maalesef onu ayarlamak için.
İmage-filter içeren botlara bakın.

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
KS
KS
Ardaa41

Ardaa41

Decipat
Owo'da vardı sanırım moderasyon kısmın da, The Best Moderation Discord Bots | Top.gg bu kısmı araştırın çok fazla bot bulabilirsiniz.
Maalesef farkındayım ki çok fazla gereksiz altyapı Türk botu var filtrelemesi olsaydı keşke bunun düzgün bot bulunmuyor.

Mesela benim o kanal sorununa çözüm yok gibi MEE6 gibi botlardan. O kadar saçma gerekiz şeyler ekliyorlar bir özelliği eklemiyorlar.

Yukarı