Discord haksız yere hesap kapatıldı

xlegarr

Picopat
Daha fazla  
Evet öncelikle merhaba. Hesabım haksız yere kapatıldı ve bunun nedenini biliyorum arkadaş sandığım kişi yaptı.

Olayı anlatıyorum. Havadan sudan muhabbet ediyorduk konu okula geldi artık okulalrın kapanmasına az kaldığı için çoğu kişi okula gelmiyordu ve ben hala gidiyordum arkadaşım ise gelmiyordu neyse ben akşam eve geldiğinde arkadaşımı aradım ama açmadı müsait olmadığını söyledi o yüzden mesajlaştık Discord'dan ve bana okula kaç kişi geldiğini sordu bende 9 dedim ve arkadaşım bana okula kaç kişi geldiğini sorduğum mesajı düzenleyip yaşın kaç diye değiştirmiş ve bende 9 yaşında gibi oldum. Ve bunun SS'ini alıp Discord desteğe atmış ve benim hesabımda kalıcı kapatıldı. Discord'a yazdım ama cevap yazmadı, ne yapmalıyım?

Yapacak bir şey yok. Yeni Discord açıklarından, 10 dakika önce videosunu izledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni hesap açın, bu şekilde banlanan hesapların açılması fazla uzun sürüyor ve genellikle olumsuz sonuçlanıyor.

Discord'un o SS ile hesap kapatacağını hiç zannetmiyorum. Sonuçta düzenlendi bilgisini görebiliyorlar.

Bu aralar bu tarz olaylar çok duyuluyor. Bir açıkla alakalı olduğu söyleniyor. Discord düzenlenen mesajları görebiliyor aslında. Neden bu tarz olaylar yaşanıyor anlamadım. Mesajın düzenlenmeden önceki haline bakmıyorlar herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı