Discord hareketli özel durum nasıl yapılıyor?

Bugün birçok kişinin Discord programında özel durumlarının hareketli olduğunu fark ettim örnek olarak XXX daha sonra YYY daha sonra tekrar XXX bunu nasıl yapıyorlar? El ile değiştirmiyorlar otomatik olarak oluyor.

Discord Nitro 5 TL şu an hiç değmez 5 liraya öğrenmeye :D.

Nitro ile alakası yok betterdiscord ile yapılıyor ve betterdiscord tosa haykırı kullanmanızı tavsiye etmem.

Bugün birçok kişinin Discord programında özel durumlarının hareketli olduğunu fark ettim örnek olarak XXX daha sonra YYY daha sonra tekrar XXX bunu nasıl yapıyorlar? El ile değiştirmiyorlar otomatik olarak oluyor.
Bu discord içinde yasak diye biliyorum. Selfbot'a giriyor olabilir.

Bugün birçok kişinin Discord programında özel durumlarının hareketli olduğunu fark ettim örnek olarak XXX daha sonra yyy daha sonra tekrar XXX bunu nasıl yapıyorlar? El ile değiştirmiyorlar otomatik olarak oluyor.

Üzerinden uzun zaman geçmiş ama cevabını söyleyeyim YouTube'a hareketli özel durum nasıl yapılır yaz ve birkaç video izle sonrasında sende yaparsın Nitro ile alakalı bile değil plugin ile alakalı videoları izlersen anlarsın.

Plugin ile yapılıyor internette mevcut. Discordda geliştirici seçeneklerini aktif edip (uygulama yüklü olması lazım) kod ekleyerek yapılıyor. Programın adı ise BetterDiscord galiba.

Geri
Yukarı