Discord hat yok hatası

uzanspor

Decapat
Başlıkta yazdığı gibi RTC bağlanıyor ve hat yok hatası alıyorum. Sabahtan beri çözüm bulamadım. PC'de internet ayarlarını sıfırladım, Discord'u silip yükledim, modemi fabrika ayarlarına döndürdüm, gene aynı.

Adamın zaten yaptığı şeyleri bir daha yazmışsın nasıl ne alaka? Sırf mesaj sayım yüksek dursun diye bir fikir/argümanınız olmadan konulara yazmayın.

Aynı sorunu bir arkadaşımda yaşıyordu uzun süre bekledikten sonra odaya bağlanıyordu internet sağlayıcınız ile kaynaklı bir durum olabilir.
@Selares sen neden kızgın attın?

Fark ettiysen orada mobil veri falanda var ya siz ne değişik insanlarsınız varya insanı delirtir bu toxicliğiniz.

Artı -1 Eksi
Fark ettiysen orada mobil veri falanda var ya siz ne değişik insanlarsınız varya insanı delirtir bu toxicliğiniz.
hqdefault.jpg

DPI bloklaması ya da güvenli internet yüzünden olabilir. Bunu uygular mısınız?
Gösterdiği dosya değil de bunu açarsanız daha iyi olur.

1632767528278.png

Adamın zaten yaptığı şeyleri bir daha yazmışsın nasıl ne alaka? Sırf mesaj sayım yüksek dursun diye bir fikir/argümanınız olmadan konulara yazmayın.

Aynı sorunu bir arkadaşımda yaşıyordu uzun süre bekledikten sonra odaya bağlanıyordu internet sağlayıcınız ile kaynaklı bir durum olabilir.
@Selares Sen neden kızgın attın?
şimdi 1.1.1.1 adlı bir vpn varya onu açtığımda girebildim ama bu seferde rust ta vpn detected diyip atıyor arkadaşlarımla oynayamıyorum

şimdi 1.1.1.1 adlı bir vpn varya onu açtığımda girebildim ama bu seferde rust ta vpn detected diyip atıyor arkadaşlarımla oynayamıyorum
Galiba @AXCHNEER hocamızın dediği işe yaradı. Ama oyunlarda sıkıntı çıkartması kötü olmuş.

Dediğimi yaptınız mı? Hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz? Güvenli internet açık mı?

Hata oluştuğu zaman hem telefondan hem de bilgisayardan aynı hatayı alıyordum. PC'ye format attım düzeldi ama beklediğimden mi formattan mı düzeldi bilmiyorum büyük ihtimal beklediğimden kendiliğinden düzeldi yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı