Discord hem laptopun mikrofonunu hem de harici mikrofonu kullanıyor

Pajero

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yeni mikrofon aldım ve dönüştürücü ile laptopa bağladım Discord'da test ettim ve hem laptopun mikrofonunun hem de harici mikrofonun ikisinin de aynı anda sesimi aldığını duydum. Yankıya sebep oluyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Merhaba yeni mikrofon aldım ve dönüştürücü ile laptopa bağladım Discord'da test ettim ve hem laptopun mikrofonunun hem de harici mikrofonun ikisinin de aynı anda sesimi aldığını duydum. Yankıya sebep oluyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Ses efekti kısmından kayıttan yürütme aygıtlarından laptopun mikrofonunu devre dışı bırakabilirsin sorun çözülür.

O zaman Discord'dan ses ayrlarıa giriş aygıt nı laptopbun mikroonunu seçebilirsiniz vey Windows 11'de kayıttan yürütme aygıt neredeyse onu kurcalayarak bulunuz.

O zaman Discord'dan ses ayrlarıa giriş aygıt nı laptopbun mikroonunu seçebilirsiniz vey Windows 11'de kayıttan yürütme aygıt neredeyse onu kurcalayarak bulunuz.

Şimdi şöyle açıklayım laptopun mikrofonu da harici mikrofon da Realtek mikrofon olarak geçiyor ve kapatınca ikisi de kapanıyor.

Realtek Hoparlör ve Realtek Kulaklık diye ayırması lazım, Streo açıksa devre dışı bırakın yankının en büyük sebebi o olabilir.

Realtek hoparlör ve Realtek Kulaklık diye ayırması lazım, Streo açıksa devre dışı bırakın yankının en büyük sebebi o olabilir.

Sadece mikrofon kullanıyorum yaka mikrofonu Realtek hoparlör ve Realtek mikrofon aygıtı diye ayrı mikrofon aygıtını devre dışı bırakınca yaka mikrofonu da devre dışı kalıyor.

Aygıt Yöneticisi'nden birini devre dışı bırak.

Sadece 1 tane var.

Yeni konular

Geri
Yukarı