Discord hesabı devre dışı bırakıldı

Discordun desteği dünyanın en rezil destek sistemlerindendir. Discordda her türlü yasaklı, sapkın ve olmaması gereken şey vardır fakat ban sebepleri 13 yaş altı olduğunuz içindir. En iğrenç sunuculara hiçbir şey olmazken saçma sapan sebeplerden ban yersiniz. Destek sistemi de aklı olmayan, hiçbir işe yaramayan bir bottan ibarettir.

5 aydır hesabım "yaşım 9" dediğim için kapalı. 20'den fazla ticket açmışımdır bunun için, hepsi otomatik "çözüldü" olarak işaretlendi cevaplanmadan. 3 gün önce mail attılar 4 ay önce attıkları gibi, kimlik falan istediler, attım. Cevap yine gelmeyecek gibi.

4 ay boyunca paydos verdiler, hiçbir şeye bakmadılar. Şu an bir geri gelmeler oldu gibi, hayırlısı.
Merhaba, birden Discord hesabım devre dışı bırakıldı az önce. Napmam gerek bilmiyorum. Discord ile nasıl iletişime geçebilirim? Mailimi kontrol ettiğim zaman
" Discord, hesabını spam ve/veya platformun kötüye kullanılması nedeniyle devre dışı bıraktı. " mesajını gördüm. Ama böyle bir şey yapmadım. Normal arkadaşlarımla sakince konuşurken hesabım kapandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı