Discord hesabı devre dışı bırakıldı

canext

Femtopat
Daha fazla  
2020'de açılmış hesabımda kayıtlı telefon numarası ve Gmail olmasına rağmen devre dışı bırakıldı. Bana atılan Mail'i ekte bıraktım. Nasıl tekrar açabilirim?

Screenshot_2.png

2020'de açılmış hesabımda kayıtlı telefon numarası ve Gmail olmasına rağmen devre dışı bırakıldı. Bana atılan Mail'i ekte bıraktım. Nasıl tekrar açabilirim?

Eki Görüntüle 2070059

13'ten düşük bir sayı veya rakam yazdığında bazı kişiler bunu rapor edip sizi 13 yaş altında gösteriyor açmanız çok zor.

Telefonumun kamerası berbat, hem ismimin yazılı olduğu kağıdı hem de kimliğimi net okutamıyorum. Başka yolu yok mu bunun? (Selfie dediği için kendimi de mi çekmem lazım :D)

Discord'u açtığın tarihte 13 yaşından büyük değilsen geri açılmaz. Büyüksen dediklerini yap açılır.
Hesabımı 2016'da açtım, 2005 doğumluyum, 11 yaşında vs açmıştım bu ihtar geldi bu sene, reşit olduğum için geri açıldı hesap. Açtığın tarihde kaç yaşında olduğuna değil şuanki yaşına bakarlar.

Selfie dediği için kendimi de mi çekmem lazım
Evet.

Hesabımı 2016'da açtım, 2005 doğumluyum, 11 yaşında vs açmıştım bu ihtar geldi bu sene, reşit olduğum için geri açıldı hesap. Açtığın tarihde kaç yaşında olduğuna değil şuanki yaşına bakarlar.

Evet.
Selfie çekmeye çalıştım ve berbat bir görüntü ortaya çıktı. Telefonun kamerası berbat, sadece kimliği ve kağıdı çeksem sorun olur mu?

Geri
Yukarı