Discord hesabı devre dışı bırakıldı

konpachiro

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600
RYZEN 5 5500
A 520 M-K
2*8 RAM
Hocam benim hesabım devre dışı bırakıldı. Öncelikle merhaba. Olayı baştan açıklayayım.

Şimdi benim Discord hesabım devre dışı bırakıldı ters ibrazdan dolayı. Başta anlamadım ama korkmuştum biraz. Benim 1 Mayıs'ta bankamdan 103TL çekildi ama Discord'a o para ulaşmadı.

Ben de bankaya mail olarak talep gönderdim. Banka Discord hakkında ters ibraz talebi göndermiş, Discord da beni dolandırıcı sanmış.

Discord'a bu maili attım, bankayı arayınca anlamıyorlar bende bankaya zamanında attığım mailin ekran görüntüsünü gösterdim. Geri dönüş yapılmadı daha ama 6 yıllık hesaptı garip sebeplerden banlanmasını istemem.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-25-10-44-51-346_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2024-05-25-10-44-51-346_com.google.android.gm.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 37
Hocam benim hesabım devre dışı bırakıldı. Öncelikle merhaba. Olayı baştan açıklayayım.

Şimdi benim Discord hesabım devre dışı bırakıldı ters ibrazdan dolayı. Başta anlamadım ama korkmuştum biraz. Benim 1 Mayıs'ta bankamdan 103TL çekildi ama Discord'a o para ulaşmadı.

Ben de bankaya mail olarak talep gönderdim. Banka Discord hakkında ters ibraz talebi göndermiş, Discord da beni dolandırıcı sanmış.

Discord'a bu maili attım, bankayı arayınca anlamıyorlar bende bankaya zamanında attığım mailin ekran görüntüsünü gösterdim. Geri dönüş yapılmadı daha ama 6 yıllık hesaptı garip sebeplerden banlanmasını istemem.

1 Mayıs'ta bankanızdan nasıl 103 TL çekiliyor? Haberiniz olmadan mı? Çekim Discord tarafından mı gerçekleştiriliyor? Önce bunları bilmemiz gerek.

1 Mayıs'ta bankanızdan nasıl 103 TL çekiliyor? Haberiniz olmadan mı? Çekim Discord tarafından mı gerçekleştiriliyor? Önce bunları bilmemiz gerek.

Kendisi Discord'a ödeme yapmış ama Discord'a yaptığı ödeme yansımamıs. Para yansimayinca arkadaş da chargeback itirazı yapmış.

Bunu gönderdiler ama.

Bankayı arayıp ters ibrazı geri çekmen söyleniyor.

Hocam arkadaşım şaka olsun diye bir tane mesajımı raporlamıştı bu mesajdada 9 yaşındayim mi öyle bir şey yazıyordu kimliğimin fotoğrafını 10 farklı açıdan çekip atmama rağmen maillerime bakmıyolar ve doğru resim çekin diyorlar destek ekibi berbat ötesi.

Açman çok zor.

Kendisi Discord'a ödeme yapmış ama Discord'a yaptığı ödeme yansımamıs. Para yansimayinca arkadaş da chargeback itirazı yapmış.

Bankayı arayıp ters ibrazı geri çekmen söyleniyor.

Aradımda kadın ibraz ne diyor hacı

"Harcama itirazı" diyebilirsiniz.

VPN açıp Los Angeles'tan mail attım Tosla'yı arasamda 10 yıl sonra maile cevap gelir gibi ama zaten devre dışı bırakılan hesap 2 yıl sonra kapanıyormuş kurtaracağız Allah'ın izniyle

Geri
Yukarı