Discord hesabı hacklenmiş olabilir mi?

• Konuyu başlatan sarah
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 622

sarah

Hectopat
Merhaba. Daha öncesi içinde bulunduğum bir sürü sunucu vardı fakat herhangi bir link veya bağlantıya tıklamadım. Önceden bulunduğum 3 kişilik bir grubun davetiyesi arkadaşıma benim hesabım yoluyla gönderildi. Fakat ben göndermedim. 10 dakika sonra o sunucuya hacker123 adında bir hesap eklendi. Benim hesabım da hacklenmiş olabilir mi? Şifremi değiştirdim ama kullanmaya korkuyorum şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ve Malwarebytes ile taratın PC’yi.

Merhaba. Daha öncesi içinde bulunduğum bir sürü sunucu vardı fakat herhangi bir link veya bağlantıya tıklamadım. Önceden bulunduğum 3 kişilik bir grubun davetiyesi arkadaşıma benim hesabım yoluyla gönderildi. Fakat ben göndermedim. 10 dakika sonra o sunucuya hacker123 adında bir hesap eklendi. Benim hesabım da hacklenmiş olabilir mi? Şifremi değiştirdim ama kullanmaya korkuyorum şu anda.
Biri tokeninizi almış ve panelden otomatik davet yollatıyor. Şifrenizi değiştirin yeter. Bu arada herhangi bir 3. parti yazılımı indirdiyseniz direkt olarak discord hesabınızın tokenini çalabiliyor haberiniz olsun. Virüs taraması yapmanızı öneriyorum.

Biri tokeninizi almış ve panelden otomatik davet yollatıyor. Şifrenizi değiştirin yeter.
Sadece 1 kişiye gönderilmişti davet. Şifremi de değiştirdim

Biri tokeninizi almış ve panelden otomatik davet yollatıyor. Şifrenizi değiştirin yeter. Bu arada herhangi bir 3. parti yazılımı indirdiyseniz direkt olarak discord hesabınızın tokenini çalabiliyor haberiniz olsun. Virüs taraması yapmanızı öneriyorum.
Diğer hesaplarımı da ulaşma şansı var mı ?

En son Zoom adında ki programı indirdim. Onu da mecburiyetten sınava girecektim. Onun dışında herhangi bir şeyi indirmedim.

Yanlışıkla atmış olabilir misiniz peki tek kişiye attıysanız?
Bu mümkün değil çünkü video izliyordum discord sekmesi açık bile değildi davet gönderildiğinde. Beni asıl şüphelendiren o gönderilen sunucu da hacker adında birinin belirmesi. Zaten o sunucu kullanılmıyor normalde ölü gibiydi.

Geri
Yukarı