Discord hesabı satın almak mantıklı mıdır?

Kingdragon01

Centipat
Makaleler
1
Bir arkadaşım Discord hesabı satın almak istiyor alıcağ hesapta (early) yani erken dönem destekçisi rozeti varmış 2018'den önce Nitro alanlara veriliyormuş sadece sizce Discord hesabı satın almak mantıklı mı?

Bir arkadaşım Discord hesabı satın almak istiyor alıcağ hesapta (early) yani erken dönem destekçisi rozeti varmış 2018'den önce Nitro alanlara veriliyormuş sadece sizce Discord hesabı satın almak mantıklı mı?

Satın alma ssini atıp çalınma sebebinden anında geri alır. Ben arkadaşımdan 100TL'ye alıp satmıştım güvenilir olmayanlardan almayın.

Early rozetli hesap ve piyasada 2K civarında satılıyor.

2K TL çok pahalı hocam minimum 1K hesap ID'si 1-2 arasındaysa bu fiyat 1700'e kadar çıkar.

Ayrıca Discord üzerinde hesap satın alma/satma yasaklı yani hesabı aldığında hesapta tos aykırı bir şey yapıldıysa aldığın gibi hesap gümleyebilir.

Bir kuruş bile vermem Discord için. Arkadaşlarımla sohbet edip çıkarım. Başka şeyler yapıyorsanız uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Çok mantıksız hocam. Bence erken bot yapımcısı (adını tam bilmiyorum) almak daha mantıklı. Hem ucuz. Bence daha havalı 😎

Yeni konular

Geri
Yukarı