Discord hesabı yaş sınırından devre dışı bırakıldı

kytrialol

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 620 / Intel T4500 / Intel GMA 4500M / 4 GB Ram
Herkese selam arkadaşlar, geçen yaş sınırı yüzünden hesabım devre dışı bırakıldı. Bende talep açtım fakat 2 gündür cevap gelmedi, sonra tekrar talep açtım 1-2 saat içinde durum " çözüldü " olarak işaretlenmiş fakat hesap hala devre dışı. Ne yapmam gerekiyor? Tekrar mı talep açmalıyım?

1709997415980.png

Herkese selam arkadaşlar, geçen yaş sınırı yüzünden hesabım devre dışı bırakıldı. Bende talep açtım fakat 2 gündür cevap gelmedi, sonra tekrar talep açtım 1-2 saat içinde durum " çözüldü " olarak işaretlenmiş fakat hesap hala devre dışı. Ne yapmam gerekiyor? Tekrar mı talep açmalıyım?

Eki Görüntüle 2136817
hocam nasıl şuan bilmiyorum ama bu olaylar haziran ayında çok artmıştı fake reportlardan falan bende kurban gitmiştim talep açıp kimlik fotosunu herşeyi atmama rağmen ilgilenmemişlerdi şuan nasıl bilmiyorum ama hala aynıysa açacaklarını sanmıyorum

Hocam nasıl şu an bilmiyorum ama bu olaylar haziran ayında çok artmıştı fake reportlardan falan bende kurban gitmiştim talep açıp kimlik fotoğrafını her şeyi atmama rağmen ilgilenmemişlerdi şu an nasıl bilmiyorum ama hala aynıysa açacaklarını sanmıyorum.

Aradan neredeyse 8-9 ay geçmiş, bu durumu düzeltmedilerse ne bileyim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 2136817

Onu asla açamayacaksın ne yaparsan yap birisi bana 2+6 demişti 8 demiştim reportlamıştı ne yaptıysam yapayım hesabım gitti.

Onu asla açamayacaksın ne yaparsan yap birisi bana 2+6 demişti 8 demiştim reportlamıştı ne yaptıysam yapayım hesabım gitti.
Ben de hesap yasaklı değil diyor destek ekibi.

7 gün aradan sonra Discord hesabım açıldı arkadaşlar.

Son düzenleme:
Hocam bende de aynı oldu 2 kez ticket attım sürekli aynı şeyleri yazıyorlar nasıl açtırdınız.

Discord'un kendi mailine banlandığınızı yazın sizden kimlik fotoğrafi Discord nickiniz ve kendinizin olduğu bir selfie fotosu istiyorlar gerçekten 13+ iseniz hesabınız açılıyor herkeste işe yaramadı tabii ben eskiden öyle açmıştım.

Discord'un kendi mailine banlandığınızı yazın sizden kimlik fotoğrafi Discord nickiniz ve kendinizin olduğu bir selfie fotosu istiyorlar gerçekten 13+ iseniz hesabınız açılıyor herkeste işe yaramadı tabii ben eskiden öyle açmıştım.

Hocam atıyorum sürekli ilk attıkları mesajı atıyorlar başka cevap vermiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı