Discord hesabım bir oyun testi ile çalındı

joker3259

Zeptopat
Daha fazla  
Ben bugün bir arkadaşımla görüştüm bana onun "oyununu" test etmemi söyledi ve oyun ise atuelmiş.
Hiçbir şey açılmadı ama 20 dakika sonra hesabım gitti, girdim ama tekrardan attı ondan sonra bir daha da giremedim abimin kredi kartı hesabı de.
İçindeydi ne yapacağımı bilmiyorum.

Ne 2FA kodum var ne de 8 haneli Backup kodum var, babamın telefon numarası değişti mi bilmiyorum ama epostam değişti,

Ne olur bana ne yapacağım konusunda yardım edin, ne olur yalvarırım çabuk...

Oyun ayağına keylog ya da RAT yemişsiniz telefon numarasından tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz başarısız olursanız geçmiş olsun.

Destek kısmından yardım isteyin faturalardan falan sonra hesabın sizin olduğu doğrulanırsa hesabı kapattırın.

Ben bugün bir arkadaşımla görüştüm bana onun "oyununu" test etmemi söyledi ve oyun ise atuelmiş.
Hiçbir şey açılmadı ama 20 dakika sonra hesabım gitti, girdim ama tekrardan attı ondan sonra bir daha da giremedim abimin kredi kartı hesabı de.
İçindeydi ne yapacağımı bilmiyorum.

Ne 2FA kodum var ne de 8 haneli Backup kodum var, babamın telefon numarası değişti mi bilmiyorum ama epostam değişti,

Ne olur bana ne yapacağım konusunda yardım edin, ne olur yalvarırım çabuk...

Hemen bankayı arayın ve kredi kartını kullanıma kapatın.
Aşağıdaki adrese girerek gereken adımları yap.

"Arkadaş" inan telefonla aranıp CS:GO skini dolandirildigimdan beri sanalda babam olsa gene inanmam. Telefonla alinir zaten kartta sizdeymiş sıkıntı olacağını sanmam. Siz en başta duzgun bir virüs taraması yapın.

Hemen bankayı arayın ve kredi kartını kullanıma kapatın.
Aşağıdaki adrese girerek gereken adımları yap.

Tamam,

Adam benden 150 lira istiyor hesabımı geri almam için.
T.C'mi ve bütün bilgilerimi biliyor. Ben ilk defa karşılaşıyorum böyle bir hack konusuyla.
Ben bilgisayardan anlayan birisiyimdir ama hiç böyle bir şey duymadım.

Kişi kuran çarpsın, yemin ederim ve tövbesi geçmez dedi hala inanayim mi inanmayayım mi bilmiyorum.

Tamam,

Adam benden 150 lira istiyor hesabımı geri almam için.
T.C'mi ve bütün bilgilerimi biliyor. Ben ilk defa karşılaşıyorum böyle bir hack konusuyla.
Ben bilgisayardan anlayan birisiyimdir ama hiç böyle bir şey duymadım.

Kişi kuran çarpsın, yemin ederim ve tövbesi geçmez dedi hala inanayim mi inanmayayım mi bilmiyorum.
Sakın inanmayın, istedikleri parayı yollamayın.
T.C'nize herkes ulaşabilir, geçmiş olsun.
Discord desteğe ulaşın, kredi kartınızı alışverişe kapatın.
Hesabınızı hatırlıyorsanız sizin için Discord'da talep forumu açabiliriz.
İşletim Sistemini kullanabiliyorsanız "mrt"yi çalıştırıp tarama yapın.
Mümkünse Wi-Fi kullanmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı