Discord hesabım devre dışı bırakıldı

2 ihtimal var. Mutlaka bir şey yapmışsınızdır.

Diger ihtimal. Fazla şikayet edilince Discord hesap kapatıyor olabilir. Haklı veya haksız olmanızın önemi yok. Fazla şikayette kapatıyor olabilirler hesabınızı. En son 2013 yılına kadar Facebook bu politikayı izliyordu.
Ne kadar saçma ya. Hiçbir şey yapmadım ama beni sevmeyen kişiler spamladı diye ben neden ban yiyorum ?

Benim de geçen hafta 5 yıllık hesabımı spam yaptığımı söyleyerek devre dışı bıraktılar. Böyle bir şey yapmadım. Zaten hesabımı sadece arkadaşlarımla konuşmak için falan kullanıyorum. Desteğe ulaşmaya çalıştığımda sadece bot tarafından otomatik mesaj gönderiliyor. Nasıl geri açtırabiliriz nasıl ulaşabiliriz destek ekibine daha önce yaşayan yok mu?

Merhaba. 4 senedir Discord kullanıyorum. Hiç yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Hesabımı devre dışı bırakmışlar. Olası sebepleri de yazıyor ama çok alakasız. Hiçbirini yapmadım. Mail attım ama internetten okuduğuma göre çok fazla umursamıyorlarmış. Sunucum olduğu için bu kadar önemsiyorum yoksa yenisi de açabilirim. Eğer bu konuda bilgisi olan veya daha önce başına gelmiş olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.

Merhaba Discord gereksiz yere hesap kapatmaz spam ya da Discord kurallarına aykırı bir davranış yapmış olmalısınız Discord mail attığınız zaman dönüş yapmaları lazım hangi kategoride açtığınıza bağlı olarak geç cevap verebiliyorlar.

Geri
Yukarı