Discord hesabım devre dışı bırakıldı

whaprainn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün sabah Discord hesabıma girmeye çalışırken hesabım devre dışı bırakılmış ve bir çözüm bulamadım. Kimlik istiyor, kimliksiz yapmak istiyorum çünkü her şey hack'lenebiliceği için T.C. Kimliğimin sızmasını istemiyorum. Ne yapacağım?

Merhaba, bugün sabah Discord hesabıma girmeye çalışırken hesabım devre dışı bırakılmış ve bir çözüm bulamadım. Kimlik istiyor, kimliksiz yapmak istiyorum çünkü her şey hack'lenebiliceği için T.C. Kimliğimin sızmasını istemiyorum. Ne yapacağım?
Yaş sınırlamasından dolayı rapor yemişsiniz ve hesabınız devre dışı bırakılmış, discorda hiçbir şekilde güvenmem ama başka yapabileceğiniz bir şey yok, ömür boyunca discord kullanmayacaksınız veya kimliğinizi vereceksiniz. Discorda henüz bir atak yapılmadı ama her an ona da yönelebilirler.

Yeni hesap açabilirsiniz.

Eğer kimliğinizin üçüncü parti bir dolandırıcı değil de gerçekten Discord tarafından talep edildiğine kesinlikle eminseniz vermenizde bir sakınca olacağını düşünmüyorum, bu nedenle bir alternatif olarak talep ettikleri belgeyi gönderebilirsiniz. Discord'un sizin kimliğinizle dolandırıcılık yapması pek olası durmuyor.

Bunun nedenini biliyorum sanırım hiç yaşını Discord da yaydın mı veya yaşın 13 küçükmü konuyu biraz daha açmalısın.

Bunun nedenini biliyorum sanırım hiç yaşını Discord da yaydın mı veya yaşın 13 küçükmü konuyu biraz daha açmalısın.
Hocam zaten sorunu bulan bendim ilk, yaş sınırlaması yüzünden arkın heasbı ban yemiş, kimlik yaşı da 13 den küçük ise discord kullanamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı