Discord hesabım sürekli reklam yapıyor

utkuadam1678

Femtopat
Daha fazla  
Discord hesabım sürekli dmlere ve olduğum sunuculara link atıyor. Daha önce virüs bulaştığında böyle yapmıştı ama sonra virüsleri sildiğimde kimseye link atmamıştı. Şimdi ise kurulu olan tüm virüs programlarına baktım ama virüs gibi bir şey gözükmüyor, sizce hesabım mı çalındı ya da nasıl düzeltirim?

Hocam tokeniniz çalınmış büyük ihtimalle aynısı bana olmuştu, ben o hesabı artık kullanmıyorum fakat şifreyi değiştirince düzeliyor diye biliyorum.

Şifrenizi değiştirin. Halihazırda iki aşamalı doğrulama kapalıysa açın, eğer zaten açıksa kapatıp tekrar açın. Sorunun çözülmemesi halinde Discord ile iletişime geçin veya mevcut hesabınızı kapatarak yeni bir hesap oluşturun.

Token çalınma ihtimali yüksek, eğer token çalınmışsa hesabınızın şifresini değiştirir iseniz tokeniniz değişir ve büyük ihtimalle kurtulursunuz, bir deneyin derim.

Şifreni değiştirmeyi denedin mi?

Şifremi birçok kez değiştirdim ama hala atıyor
Şifrenizi değiştirin. Halihazırda iki aşamalı doğrulama kapalıysa açın, eğer zaten açıksa kapatıp tekrar açın. Sorunun çözülmemesi halinde Discord ile iletişime geçin veya mevcut hesabınızı kapatarak yeni bir hesap oluşturun.

Deneyeceğim teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı