Discord hesabıma erişemiyorum

nocrynowomen

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle konuyu yanlış yere açmışsam kusuruma bakmayın, yeniyim daha.

Uzun bir zamandır Discord kullanıyorum fakat şifremi unuttum ve bir yere de kaydetmemişim. Geçen günde telefonu sıfırladım. Ben meğerse zamanında Google authenticator uygulaması ile doğruladım. O kodları da kaybettim. Tekrar uygulamadan elde etmeye çalıştım, elde edemedim.
Elimde ne şifre ne de doğrulama kodları var. Ben nasıl doğrulama kodunu elde edebilirim?
İlgilenenlere teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle konuyu yanlış yere açmışsam kusuruma bakmayın, yeniyim daha.

Uzun bir zamandır Discord kullanıyorum fakat şifremi unuttum ve bir yere de kaydetmemişim. Geçen günde telefonu sıfırladım. Ben meğerse zamanında Google authenticator uygulaması ile doğruladım. O kodları da kaybettim. Tekrar uygulamadan elde etmeye çalıştım, elde edemedim.
Elimde ne şifre ne de doğrulama kodları var. Ben nasıl doğrulama kodunu elde edebilirim?
İlgilenenlere teşekkürler.
Telefon numaran kayıtlıysa telefon numaran ile şifreni sıfırlayabilirsin

normal şekilde şifremi unuttum diyorum mail girin diyor ama telefon kabul etmiyor. Ama telefon kayıtlı hesabıma
Bak şimdi banada olmustu hesap elden gitti dedim bıraktım sonra tekrardan denedim telefondan girdim burası önemli şifremi unuttuma basacaksın sonra telefon numarası falan yazacak ordan yapabilirsin çözülmesse bana dcden ulaş (farklı hesabın varsa) yardımcı olayım veya instragram

Bak şimdi banada olmustu hesap elden gitti dedim bıraktım sonra tekrardan denedim telefondan girdim burası önemli şifremi unuttuma basacaksın sonra telefon numarası falan yazacak ordan yapabilirsin çözülmesse bana dcden ulaş (farklı hesabın varsa) yardımcı olayım veya instragr

Bak şimdi banada olmustu hesap elden gitti dedim bıraktım sonra tekrardan denedim telefondan girdim burası önemli şifremi unuttuma basacaksın sonra telefon numarası falan yazacak ordan yapabilirsin çözülmesse bana dcden ulaş (farklı hesabın varsa) yardımcı olayım veya instragram
şifremi unuttuma basıyorum lakin telefon kabul etmiyor. sadece e posta girin diyor.
Bak şimdi banada olmustu hesap elden gitti dedim bıraktım sonra tekrardan denedim telefondan girdim burası önemli şifremi unuttuma basacaksın sonra telefon numarası falan yazacak ordan yapabilirsin çözülmesse bana dcden ulaş (farklı hesabın varsa) yardımcı olayım veya ins

DC JETTxSMURF#9846
şifremi unuttuma basıyorum lakin telefon kabul etmiyor. sadece e posta girin diyor.

DC JETTxSMURF#9846
JETTxSMURF#9846 bunu kullanma pardon nocrynowomen#8917 buna gel

Son düzenleme:

Geri
Yukarı