Discord hesabıma giriş yapamıyorum

DeWn1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim bir Discord hesabım var ve uzun süredir giriş yapamıyorum ve o gelen mesajları okumak istiyorum. Hesabın şifresini, e-postasın, ı telefon numarasını unuttum. Bu konuda yardım eder misiniz? Biliyorum böyle hesaba giriş sağlanmayabilir ama ne yaparsam hesaba giriş yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şekilde giriş sağlayamazsınız. Belki bir şans denemek için Discord Support'a İngilizce mail atın.

Hesapta alınmış bir Boost'ya da Nitro faturası var ise kanıtlı şekilde faturasını ve hatırlıyorsanız mail ve diğer bilgileri mail ile Discord'a atın. Fatura en büyük etken.

Merhaba, benim bir Discord hesabım var ve uzun süredir giriş yapamıyorum ve o gelen mesajları okumak istiyorum. Hesabın şifresini, e-postasın, ı telefon numarasını unuttum. Bu konuda yardım eder misiniz? Biliyorum böyle hesaba giriş sağlanmayabilir ama ne yaparsam hesaba giriş yapabilirim?

Hocam hesabın sizin olduğuna emin misiniz :). Nasıl unutabildiniz her şeyi.

Maalesef fatura gibi bir şey yok.Ama hesap benim 2019 da açılmıştı.Ve eski yazışmalara ve yeni gelen mesajlara bakmak istiyorum.Ama olmuyor şuan aktif kullandığım bir hesabım var.Ama o hesaba giriş yapmak istiyorum

Geri
Yukarı