Discord hesabına erişimi kaybetmek

ArdaTR564

Hectopat
Yer
/dev/sda2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Discord hesabıma erişim sağlayamıyorum. Benden 8 haneli kod istiyor ama SMS gönderemiyorum telefona. Telefona SMS gönder diye bir tuş olması lazım ama ben telefon numarasını silmiştim. Acaba nasıl hesabıma erişim sağlayabilirim?

Merhaba arkadaşlar, Discord hesabıma erişim sağlayamıyorum. Benden 8 haneli kod istiyor ama SMS gönderemiyorum telefona. Telefona SMS gönder diye bir tuş olması lazım ama ben telefon numarasını silmiştim. Acaba nasıl hesabıma erişim sağlayabilirim?

6 haneli uygulama üzerinden yapılan doğrulama açık değilse geçmiş olsun.

6 haneli uygulama üzerinden yapılan doğrulama açık değilse geçmiş olsun.
Birde bir ihtimal diye yazıyorum her ne kadar numaranı silmiş olsanda telefondan girmeye çalıştığınızda telefona sms gönderme bölümü çıkmıyor, bilgisayara indirip oradan giriş yapmaya çalıştığınızda sms bölümünü kullanabiliyorsunuz.

Bir de bir ihtimal diye yazıyorum her ne kadar numaranı silmiş olsanda telefondan girmeye çalıştığınızda telefona SMS gönderme bölümü çıkmıyor bilgisayara indirip oradan giriş yapmaya çalıştığınızda SMS bölümünü kullanabiliyorsunuz.

Hocam numara silinmiş numara yok.
Onu nasıl kontrol edeceğim?

Telefona bir uygulama indirip ayarlamanız gerekiyordu, hesaba erişmeden önce.

Birde bir ihtimal diye yazıyorum her ne kadar numaranı silmiş olsanda telefondan girmeye çalıştığınızda telefona sms gönderme bölümü çıkmıyor, bilgisayara indirip oradan giriş yapmaya çalıştığınızda sms bölümünü kullanabiliyorsunuz.
Evet, bilgisayarda uygulamadan giriyorum ancak öyle bir seçenek çıkmıyor.
bandicam 2021-04-16 19-03-44-388.jpg

Böyle çıkıyor.

Bilgisayara Discord'u indirip kurun, ancak ordan "Sms gönder" butonu çıkıyor. Aksi takdirde 8 haneli yedek kodlarınızı biryere kayıt ettiyseniz, onları kullanarak da girebilirsiniz.

Hocam numara silinmiş numara yok.

Telefona bir uygulama indirip ayarlamanız gerekiyordu, hesaba erişmeden önce.
Evet, telefonuma Google Authenticator (yazılışını tam bilmiyorum) böyle bir program yüklemiştim ve hala yüklü. Ama 2 Aşamalı Doğrulamada telefon numarasını silmiştim. Çalışır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı