Çözüldü Discord hesabına giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Discord hesabıma şifre ve epostayı doğru giriyorum ama beni almıyor başka şifre giriyorum veya e-posta şifre yanlış diyor ama doğruları girdiğimde şifre yanlış gibi şeyler demiyor. Ne yapmam lazım? Kalıyor giriş ekranında.

24 saat gibi bir süre beklemeniz gerekiyor aynı sorunu yaşamıştım.
Discord harici internette oyun youtube fln izleyebilirmiyiz?
Ban yemiş olabilirsin bende de oldu aynısı mail falanda gelmedi destek talebi oluşturduğumda fark ettim ban yediğimi.
Neden yiyeyimki sadece arkadaşlarımla konuşuyorum? harici bir 3. parti yazılımı kullanmıyorum
veya hiçbir sunucudan sürekli çık gir filan yapmadım.
24 saat gibi bir süre beklemeniz gerekiyor aynı sorunu yaşamıştım.

Selam! Discord hala bende gelmedi arka planda açık falan kalmamasımı gerekiyor? Farklı hesap açabilir miyim beklerken onu anlamadım. Discord'a ban yedimmi diye sonduğumda hayır dediler.

Son düzenleme:
1651994588849.png

Ee bir talep oluşturmanız uygun olurdu. Neden sizin yapamadığınızı SS'ler ile kanıtlarsanız sorununuzu çözmek zorunda kalırlar. Sorununuzu iyi anlatmanız önemli. Bir şifre sıfırlama talebi oluşturun. Bir de başka bir cihazdan başka bir ağ ile giriş yapmayı denerseniz düşük ihtimalde olsa tutabilir.

Eki Görüntüle 1381776

Ee bir talep oluşturmanız uygun olurdu. Neden sizin yapamadığınızı SS'ler ile kanıtlarsanız sorununuzu çözmek zorunda kalırlar. Sorununuzu iyi anlatmanız önemli. Bir şifre sıfırlama talebi oluşturun. Bir de başka bir cihazdan başka bir ağ ile giriş yapmayı denerseniz düşük ihtimalde olsa tutabilir.

Anlamıyorsunuz gaaliba? Dediğiniz her şeyi ben önceden yaptım dediğiniz şeyleri onlada dedi hiçbir şey deyişmedi.

Geri
Yukarı