Çözüldü Discord hesabından başkalarına mesaj gönderiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

boraersyy

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir crack dosyası indirmiştim çalışmamıştı. Çalışmadığı için bir kıllandım bilgisayarı 2 defa virüs taramasından geçirdim bir şey çıkmadı. Ondan 1 gün sonra Instagram hesabım çalındı ve başkalarını takip etmeye başladı ve bugün de okuldan geldiğimde uyudum ve bilgisayarımı açık bıraktım uyurken. Uyandığımda discorduma baktığımda komple birilerine coin ile ilgili sunucular atılmış. Bilgisayarımda virüs mü var varsa ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RAT yemişsiniz Discord tokeninizde patlamis Discord sifre yenileyin Kaspersky Security Cloud veya ESET anti virus ile tarama yapin virusten kurtulun.
Yakın zamanda bir crack dosyası indirmiştim çalışmamıştı. Çalışmadığı için bir kıllandım bilgisayarı 2 defa virüs taramasından geçirdim bir şey çıkmadı. Ondan 1 gün sonra Instagram hesabım çalındı ve başkalarını takip etmeye başladı ve bugün de okuldan geldiğimde uyudum ve bilgisayarımı açık bıraktım uyurken. Uyandığımda discorduma baktığımda komple birilerine coin ile ilgili sunucular atılmış. Bilgisayarımda virüs mü var varsa ne yapmalıyım?

Kökten çözüm için format at. Virüs var belli ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı