Discord hesabının devre dışı bırakılması

S.TalhaF.4187

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Discord, topluluğumuz için güvenli ve emniyetli bir ortam sağlamaya odaklanmıştır. Hesabınızın Hizmet Şartlarımızı veya Topluluk Kurallarımızı ihlal ettiğini tespit ettik. Sonuç olarak, hesabınızı şu nedenle devre dışı bıraktık:

Hesabınız başkalarına tehdit gönderdi, hedeflenen tacize katıldı, bireylere veya topluluklara karşı şiddeti teşvik etti veya bu davranışlara adanmış bir sunucuya dahil oldu.

İçtenlikle,
Discord Güven ve Güvenlik

Discord Gmail'ime bunu attı. Aslında sadece birazcık nation işlerine merak salmıştım. Ne yapabilirim? Bu hesap benim için çok ama çok önemli.

Son düzenleme:
Zaten yazıda yazıyor, neden soruyorsunuz ki hocam? Başkalarını tehdit etmişsiniz ve topluluklara karşı şiddet eyleminde bulunmuşsunuz sonra report yiyip kapandınız büyük ihtimalle. Eğer Dark sunucularda takılıyorsanız artık takılmayın Discord artık acımıyor kapatıyor. Onun dışında ne yazdığınızı söylerseniz daha fazla yardımcı olabilirim.

Ne yaptınız ki Discord'dan böyle bir e-mail aldınız? Nasıl sunucularda bulundunuz?
Bir şey yapmadım. Dediğim gibi nation işlerine bulaştım biraz.
:| :(
Zaten yazıda yazıyor, neden soruyorsunuz ki hocam? Başkalarını tehdit etmişsiniz ve topluluklara karşı şiddet eyleminde bulunmuşsunuz sonra report yiyip kapandınız büyük ihtimalle. Eğer Dark sunucularda takılıyorsanız artık takılmayın Discord artık acımıyor kapatıyor. Onun dışında ne yazdığınızı söylerseniz daha fazla yardımcı olabilirim.
Aslında bir şey yapmadım. Ay Yıldız Harekatı adında bir sunucuya katılmıştım. Beraber Allah'a küfür eden vb. sunucuları darbeliyorduk. Büyük ihtimalle darbelemek için girdiğim bir sunucuydu. Hesabımı geri nasıl alabilirim? Ya da... Alabilir miyim?

Aslında bir şey yapmadım. Ay Yıldız Harekatı adında bir sunucuya katılmıştım. Beraber Allah'a küfür eden vb. sunucuları darbeliyorduk. Büyük ihtimalle darbelemek için girdiğim bir sunucuydu. Hesabımı geri nasıl alabilirim? Ya da... Alabilir miyim?
Büyük ihtimalle alamazsınız. Desteğe yazdınız mı?

Geri
Yukarı