Discord hesabının devre dışı bırakılması

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Discord'da bir sunucda moderatörüm, bir üye diğer üyeye komik bir video atmıştı(cinsel organ ile alaklı bir video) çok hoşuma gitti, dedim bana da DM'den at. Attı bana gönderdiği gibi gittim, bizim arkadaş grubuna attım(grup DM bir sunucu değil içinden sadece 4 yıllık arkadaşlarım var) fakat attıktan, 10dk falan sonra hesabın devre dışı kaldı, denilen bir Discord mesajı aldım. Bakayım derken hesaptan düştüm, hesabı nasıl geri açacağım? ben akıllandım, daha atmam cezamı aldım dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'da bir sunucda moderatörüm, bir üye diğer üyeye komik bir video atmıştı(cinsel organ ile alaklı bir video) çok hoşuma gitti, dedim bana da DM'den at. Attı bana gönderdiği gibi gittim, bizim arkadaş grubuna attım(grup DM bir sunucu değil içinden sadece 4 yıllık arkadaşlarım var) fakat attıktan, 10dk falan sonra hesabın devre dışı kaldı, denilen bir Discord mesajı aldım. Bakayım derken hesaptan düştüm, hesabı nasıl geri açacağım? Ben akıllandım, daha atmam cezamı aldım dostlar.

Yaştan dolayı gitmiş olmasın hesap? Epostayı kontrol eder misiniz?

Yaştan dolayı gitmiş olmasın hesap? Epostayı kontrol eder misiniz?

Yaştan alakalı olacağını sanmam ki hesap ban yiyince yan hesaptan baktım attığım video gitmiş Discord kaldırmış.

Diğerlerine bir sıkıntı olmadı mı?

Kalıcı ban mı?
Destek ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Bilmiyorum nereden iletişime geçeceğim böyle bir yanıt alıyorum fakat dediği yer yok.(atan hesap hala aktif glb bir sorun yok)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-24 154457.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-24 154457.png
    23,1 KB · Görüntüleme: 10
  • Ekran görüntüsü 2024-01-24 154412.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-24 154412.png
    52,4 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Yaştan alakalı olacağını sanmam ki hesap ban yiyince yan hesaptan baktım attığım video gitmiş Discord kaldırmış.

Bilmiyorum nereden iletişime geçeceğim böyle bir yanıt alıyorum fakat dediği yer yok.(atan hesap hala aktif glb bir sorun yok)
İnatlaşın hocam bir daha gönderin.

Geri
Yukarı