Discord hesap devre dışı bırakıldı

Kazim_Eymen

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord'dan beni atmış hesabıma giriş yaparken yanlışlıkla birkaç kez farklı şifre girdim doğru şifreyi girince de hesabınız devre dışı bırakıldı diyor. Mailime baktım 1 gün önce 13 yaşımdan küçük olduğumu tespit etmişler ( 13 olmama 3 ay kaldı) fotoğraf istiyorlar ben de atmak istemiyorum. Ne yapmalıyım? O hesabın içinde çok önemli şeyler vardı.

Virgülün önemi. Arkadaşların seni bir sunucudan mı atmış? Yoksa arkadaşlar derken bize mi seslendin? 13 yaş altı kişilerin Discord kullanması yasak. Bunu aksini kanıtlamazsan hesabını geri vermez Discord. O yüzden ya 3 ay beklersin ya da hesabın gitmiş sayabilirsin. @yenneferr 'ın dediği gibi abin veya ablan var ise onlar "hesap benim" deyip kendi fotoğraflarını gönderebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Discord'dan beni atmış hesabıma giriş yaparken yanlışlıkla birkaç kez farklı şifre girdim doğru şifreyi girince de hesabınız devre dışı bırakıldı diyor. Mailime baktım 1 gün önce 13 yaşımdan küçük olduğumu tespit etmişler ( 13 olmama 3 ay kaldı) fotoğraf istiyorlar ben de atmak istemiyorum. Ne yapmalıyım? O hesabın içinde çok önemli şeyler vardı.

13 yaşından hala küçüksünüz. Bir abiniz falan varsa onla doğrulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı