Discord hesap tokeni nedir?

Sizin Discord sunucularına erişiminiz için kullanılan, hesap kullanıcı isminizin ve şifrenizin bir şifrelemesiniz. Hesap kullanıcı isminizin veya şifrenizin değişmesi hesap jetonunuzu da değiştirecektir.

Kullanıcı kimliğin gibi veya tarayıcı çerezlerin gibi düşünebilirsin. Tokenine sahip olan bir kullanıcı 2AD veya şifre affetmeden direkt olarak hesabına erişim sağlayabiliyor

Hesabının T.C kimlik numarası gibi düşün. Çalınır ise hesabına erişim sağlayabilirler.

Sizin Discord sunucularına erişiminiz için kullanılan, hesap kullanıcı isminizin ve şifrenizin bir şifrelemesiniz. Hesap kullanıcı isminizin veya şifrenizin değişmesi hesap jetonunuzu da değiştirecektir.

Ben sahte Nitro yemiştim de yedikten sonra şifremi değiştirmiştim. Herhalde bir şey olmamıştır.

Ben sahte Nitro yemiştim de yedikten sonra şifremi değiştirmiştim. Herhalde bir şey olmamıştır.

Genelde Discord hesaplarını çaldıktan sonra hesabın tokenında kaydediyorlar sen hesabının şifresini e postasını hatta 2ad etkinleştirsen bile adam anında giriş yapabiliyor senin hesaptan belki senin hesabının tokenı ile bot bile yazmış olabilir.
Ha bot dediğimde herkese aynı anda sahte link gönderen bottan bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı