Rehber Discord hesap tokenine ulaşma

Ege12342

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, bu kod sayesinde Discord hesabınızın tokenini alabilirsiniz.
1) Discord'u tarayıcıda açıyoruz.
2) ctr + Shift + c yapıyoruz açılan panelde "Console"' yazan yere tıklıyoruz.
3 ) Bu kodu yapıştırıyoruz.

Kod:
(webpackChunkdiscord_app.push([[''],{},e=>{m=[];for(let c in e.c)m.push(e.c[c])}]),m).find(m=>m?.exports?.default?.getToken!==void 0).exports.default.getToken()

4) Hesap tokenimize eriştik.

Hiç kimseyle token bilginizi paylaşmayın!

Kendi tokenimizi öğrenmek hangi işe yarıyor? Araştırırdım normalde sormam ama şu an zor geldi, bilen varsa söyleyebilir mi? Nerelerde kullanabiliriz?

Kendi tokenimizi öğrenmek hangi işe yarıyor? Araştırırdım normalde sormam ama şu an zor geldi, bilen varsa söyleyebilir mi? Nerelerde kullanabiliriz?
Hesabı bot gibi kurup 7/24 açık tutabiliyorsunuz diye biliyorum. Bir de hesaba token aracılığı ile şifresiz giriş yapılıyor.

Hosting satın aldığımda nasıl olduğunu anlamadım, online oluyor ama komuta yanıt vermiyor. Neyse teşekkürler.
Komuta yanıt verme olayı çalışıyor mu bilmiyorum ama o durumda da hesabın kapatılma riski oluyor. Bir arkadaş yapmıştı fakat nasıl yaptı bilmiyorum. Rica ederim.

Hesabı bot gibi kurup 7/24 açık tutabiliyorsunuz diye biliyorum. Bir de hesaba token aracılığı ile şifresiz giriş yapılıyor.

2 çeşit token var hesao ve bot diye ayrılır bot token bot yapımında kullanılır Discord şu an bayağı değiştirdi Node.js V11 zamanında sunucu tacini zorla kendine verebiliyordun veya sunucuyu patlatabiliyordu yetkisiz falan hesap token ise hesabını 7 24 aktif tutmaya yarar ama fark edilirse ban yersin.

2 çeşit token var hesao ve bot diye ayrılır bot token bot yapımında kullanılır Discord şu an bayağı değiştirdi Node.js V11 zamanında sunucu tacini zorla kendine verebiliyordun veya sunucuyu patlatabiliyordu yetkisiz falan hesap token ise hesabını 7 24 aktif tutmaya yarar ama fark edilirse ban yersin.
Evet, V11 zamanları bot geliştiriyordum o zamandan hatırlıyorum ben de. Şimdi V14 çıkmış herhalde yetişemedik 😄.

Geri
Yukarı