Discord hızlı mikrofon susturma nasıl etkinleştirilir?

Fallen God

Hectopat
Merhaba. Bir yerde gördüğüme göre DC mikrofonunu hızlıca kapayabiliyorsunuz.
Şimdi ekranın sağ alt köşesinde bir mikrofon sembolü var. Ona basınca susuyor, tekrar basınca tekrar aktifleşiyor. Bu özelliği nasıl etkinleştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun yerine bas-konuş kullansana daha kolay. Ayarlara gir. Ses ve Görüntü, oradan Bas - Konuş'u seç ve bir tuş ata. Tuşa her basılı tuttuğunda sesin gider, bırakınca kapanır.

Bas-konuş kullanabilirsiniz. Bas-konuş yerine tuş ataması da kullanabilirsiniz. Ayarlar'dan Tuş Atamaları sekmesine gelip 'Bir Tuş Ata' seçeneğini seçin. Bastığınızda aşağıda çıkan yerlerde 'Atanmamış' yazan yere tıklayıp tuş atayabileceğiniz eylemleri görebilirsiniz.

Ayarlar> tuş atamaları kısmına gelin. Eylemler'den "susturmayı Aç/Kapat'' seçeneğini seçin ve bir tuş atayın.

Aslında öyle bir özellik yokmuş başka bir uygulamaymış KB bu arada YouTube'dan baktım çözdüm bu arkadaşın dediği şeyi yapacağım mouseun makro tuşuna atıycam bu özelliği
Bir de bas konuş kullanmak istemiyorum çünkü sürekli konuşmak istediğimde tuşa basmak saçma neyse çok uzattım sorun çözüldü hepinize teşekkür

Aslında öyle bir özellik yokmuş başka bir uygulamaymış KB bu arada YouTube'dan baktım çözdüm bu arkadaşın dediği şeyi yapacağım mouseun makro tuşuna atıycam bu özelliği
Bir de bas konuş kullanmak istemiyorum çünkü sürekli konuşmak istediğimde tuşa basmak saçma neyse çok uzattım sorun çözüldü hepinize teşekkür
Hocam ne yaptınız bana da söyleyebilir misiniz?

Geri
Yukarı