Discord ID ile hesap çalınır mı?

mertisincoming

Decapat
Daha fazla  
1. sorum. ID ile hesap çalınabilir mi sonuçta Discord'un özelliği yönetici modunu açınca herkesin ID'sini kopyalayabiliyorsun ve ID ile bir şey yapılmıyor diye biliyorum. Tokenimi hiçbir uygulama olmadan çalabilir mi?

ID herkese açıktır. Hayır, bir şey olmaz.
1653670097105.png

Bir arkadaşım gaza gelmiş Discord'da saç. 1. sorum. ID ile hesap çalınabilir mi sonuçta Discord'un özelliği yönetici modunu açınca herkesin ID'sini kopyalayabiliyorsun ve ID ile bir şey yapılmıyor diye biliyorum. Tokenimi hiçbir uygulama olmadan çalabilir mi?

Sağ tıklayınca zaten ID'sini kopyalabiliyorsun.

1653670103407.png

1. sorum. ID ile hesap çalınabilir mi sonuçta Discord'un özelliği yönetici modunu açınca herkesin ID'sini kopyalayabiliyorsun ve ID ile bir şey yapılmıyor diye biliyorum. Tokenimi hiçbir uygulama olmadan çalabilir mi?

Hesabı bırak neler yapamaz banka hesabını boşaltır üstüne icra atar (!)
Discord ID ile en fazla profil fotoğrafını çalabilir çünkü token ile arasında fark var ve Discord ID değişmiyor.
Token ise her şifre değiştirme esnasında değişir ve çalmak mümkün değildir tabii bazı yazılımlara dikkat etmek lazım linklerin güvenliğide önemli.

Hesabı bırak neler yapamaz banka hesabını boşaltır üstüne icra atar (!)
Discord ID ile en fazla profil fotoğrafını çalabilir çünkü token ile arasında fark var ve Discord ID değişmiyor.
Token ise her şifre değiştirme esnasında değişir ve çalmak mümkün değildir tabii bazı yazılımlara dikkat etmek lazım linklerin güvenliğide önemli.
Ben aslında bunları biliyorum arkadaşa ekran açtım al kanıt diye bu yorumları gösterdim. Başka türlü uygulamasız tokenini çalarsam ne vereceksin diye hava yapıyordu. Bu yanıtlardan ona kanıtladım. Yorumun için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı