Çözüldü Discord JavaScript hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kurtogluhasann

Zeptopat
Merhaba öncelikle sistem daha yeni FreeDOS'tan kurmuştum DC'yi indirdiğim andan beri giremiyorum. YouTube'da dönen appdata localappdata dosyalarındaki DC'yi silip geri de yükledim ama olmadı yardım edebilir misininiz?

Çözüm
@kurtogluhasann bilgisayar kullanıcı adında Ğ harfi var. Kullanıcı adını değiştir öyle kullan bir de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nasıl yapılır diye gösteriyor videoda.

@kurtogluhasann discord'u görev yöneticisinde ayrıntılar kısmından da durdurun. Windows ayarlarda uygulamalar sekmesine gel, oradan da kaldırmayı dene.
Hizmetlerde "The quality Windows Audio video experience " isimli servisi durdurup yeniden başlatabilir misiniz? Discord'u kaldırıp,
AppData ve LocalAppData silme işlemini düzgün yaptınız mı? Normalde düzelmesi lazımdı.

Ben konuya girdiğimde yazmıyordu. O JavaScript hatasının birçok çözümü mevcut. Şu linke bak:

@kurtogluhasann istersen yeniden indir. Küçük bir dosya zaten. Bozuk dosya şüphesi de olmaz.
Yok aga ya kafayı yiyeceğim farklı kombinasyonlarla bile denedim şu adımları ama olmuyo yani hala aynı hatayı almaya devam ediyorum.

Geri
Yukarı