Discord Kapanıyor Yalanı

Sevgili Technopat üyeleri, Technopat 8 Ocak 2021'de kapanması gerekiyor çünkü çok kalabalık hale geldi. Birçok üye, anlaşmazlığın çok yavaş ilerlediğinden şikayet etti. Technopat'ın birçok aktif üyesi olduğunu, aynı zamanda birçok yeni üye olduğunu belirtin. Üyelerin aktif olup olmadığını görmek için bu mesajı göndereceğiz. Aktifseniz, hala aktif olduğunuzu göstermek için lütfen kopyala ve Yapıştır'ı kullanarak 15 konuya gönderin. Bu mesajı 2 hafta içinde göndermeyenler, daha fazla yer açmak için tereddüt etmeden silinecektir. Hala aktif olduğunuzu ve silinmeyeceğinizi göstermek için bu mesajı tüm konulara gönderiniz.

(!)

Merhabalar. Bana bir mesaj gelmişti tanımadığım birinden. Şöyle :

Hello, bu discord yaratıcı'dan bir mesaj ve 16 Aralık'ta discord ne olacağı hakkında size biraz bilgi veriyor. Lütfen aldığınız kişiye geri göndermeyin. Sevgili Discord üyeleri, Discord 7 Ocak 2021'de kapanması gerekiyor çünkü çok kalabalık hale geldi. Birçok üye, anlaşmazlığın çok yavaş ilerlediğinden şikayet etti. Discord'un birçok aktif üyesi olduğunu, aynı zamanda birçok yeni üye olduğunu belirtin. Üyelerin aktif olup olmadığını görmek için bu mesajı göndereceğiz. Aktifseniz, hala aktif olduğunuzu göstermek için lütfen kopyala ve Yapıştır'ı kullanarak 15 kullanıcıya gönderin. Bu mesajı 2 HAFTA içinde göndermeyenler, daha fazla yer açmak için tereddüt etmeden silinecektir. Hala aktif olduğunuzu ve silinmeyeceğinizi göstermek için bu mesajı tüm arkadaşlarınıza gönderin.

Ben bunu internetten araştırdım ve Discord'un kendi forumundan sahte olduğu çıktı. Lütfen bunlara inanmayın. Zaten Discord sosyal medyadan açıklama yapardı.

Discord forumundaki makale (ingilizce) : https://support.discord.com/hc/en-us/community/posts/360055523552-is-this-real-
Bu ne bunu 10 arkadaşınıza gönderin Sevap kazanın mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı