Discord karttan 38.970 TL çekti

efe78

Zeptopat
Daha fazla  
Kartımdan 11 tane yıllık Nitro alınmış. Benim hiçbir şekilde haberim olmadı. Bilen bir arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20240520_180029.jpg
    IMG_20240520_180029.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 24.182
Hemen zaman kaybetmeden bankanı arayıp bu işlem bilgim dışında oldu diyerek kartını kapattırman lazım. Ardından bu işlem için harcama itirazı oluşturman ve gerekirse bunu banka temsilcileri yardımıyla gerçekleştirmen gerekiyor. 1 hafta içerisinde para geri ödenmiş olur hesabına ve yeni kartın da gönderilmiş olur. Ayrıca kartlarını internetten alışverişe kapat eğer açıklarsa. Sanal kartı kullanarak işlemlerini yapabilirsin. Sanal karta limit koymazsan hiçbir çekim yapılamaz.

Tüm bu işlemlerden sonra Discord ile iletişime geçmeni de tavsiye ederim.

İşte bu yüzden kartlarınızın internet harcamalarını kapalı tutun.
Bu arkadaşın da dediği gibi asıl kartlarınızı internet harcamalarına kapalı tutup internet harcamalarınız için sanal kart kullanırsanız bu gibi durumları yaşamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaşın da dediği gibi asıl kartlarınızı internet harcamalarına kapalı tutup internet harcamalarınız için sanal kart kullanırsanız bu gibi durumları yaşamazsınız.

Aynen o şekil yapıyorum ya Papara'ya da sanal kart.

Aynen o şekil yapıyorum ya Papara'ya da sanal kart.
Sanal kart da açsam aç kapa yapıyorum ödemelere güvenemem Ayrıca her hafta siler siler yenisini oluştururum devir o devir.

Konuya gelirsek bankanizi arayip durumu bildirin Discord desteğe ulaşın anlatın durumu.

Yeni konular

Geri
Yukarı