Discord kayıtlı kartımı silemiyorum

messironaldo

Centipat
Daha fazla  
Discord faturalandırma kısmında ödeme yöntemlerinde kartımı silmeye çalışıyorum silinmiyor. 2 kartım var, 2 kartdada hata böyle.

Dosya Ekleri

• 1688251944773.png
    1688251944773.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 96
  • 1688251962676.png
    1688251962676.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
Varsayılan ödeme yönteminde ise kartınız varsayılan ödeme yönteminden çıkarıp tekrar silmeyi dener misiniz?

Discord faturalandırma kısmında ödeme yöntemlerinde kartımı silmeye çalışıyorum silinmiyor. 2 kartım var, 2 kartdada hata böyle.

Önce Nitro üyeliğini sonlandırman lazım. Ondan sonra kartını silebiliyorsun.

Varsayılan ödeme yönteminde ise kartınız varsayılan ödeme yönteminden çıkarıp tekrar silmeyi dener misiniz?

Giriş yapamadım, buradan yazmam alakasız ve kötü fikir olsa da. Bir iki sene önce, Turkcell VINN almıştık, cihaz Alcatel galiba. Birkaç ay kullandık bıraktık, tekrar kullanmak istiyorum, nasıl kullanılıyordu Turkcell'e sormak istemedim, 100 GB'lık hat rahat rahat yeter diye onu aldık doğru dürüst girilmediği halde her ay aşım gösterdiler, itiraz kabul etmediler, Turkcell hat şart mı başka hat olmaz mı?

@flain , O hattı Turkcell’e iade edip sözleşmeyi sonlandırmıştık.Cihaz elimizde.Tekrar kullanmak istediğimde en ekonomik kullanım hangisi nasıl olur,araştırmaya giriştim pek bir sonuca varamıyorum.Yardıımm🌷

iyi günler ,cevap burada mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı