Çözüldü Discord kendiliğinden başka sunuculara giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WertKai

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, son 2 gündür bir derdim var. Discord'da ben katılmadığım halde saçma sapan sunuculara beni alıyorlar, nasıl oluyor nasıl alıyorlar aklım da almıyor. Discord'da topluluk oluşturma çabaları diye düşünüyorum fakat bu çok rahatsız edici ve hepsi 14 15 yaşında çocuklar, bunu engelleyemiyorum. Nasıl yapacağım?

Çözüm
Hocam belirli sitelere Discord ile giriş yapıyorsunuzdur ve bu sitelerde kullanım veya reklam amacıyla sizi kendi Discord sunucularınıza alıyordur. Bunu zamanında kendi Discord botum içinde denemiştim fakat başarılı olamadım bu sistem programcı için iyi ancak kullanıcı için kötü bir şeydir.

Belirli uygulamaların çalışması Discord sunucusunu girmeniz gerekmektedir onlarda "Free hosting" adı altında geçen dolandırıcılardır.

Bunu şöyle çözebilirsiniz(PC):
  1. Ayarlara girin.
  2. Kullanıcı ayarlarına gelin.
  3. Yetkili uygulamalara giriş yapın.
  4. Oradan güvenmediğiniz uygulamaları kapatın.
  5. Kaydet deyin.
Bu yöntem çözmez ise şifrenizi ve epostanızı değiştirmenizi öneririm.
Hocam belirli sitelere Discord ile giriş yapıyorsunuzdur ve bu sitelerde kullanım veya reklam amacıyla sizi kendi Discord sunucularınıza alıyordur. Bunu zamanında kendi Discord botum içinde denemiştim fakat başarılı olamadım bu sistem programcı için iyi ancak kullanıcı için kötü bir şeydir.

Belirli uygulamaların çalışması Discord sunucusunu girmeniz gerekmektedir onlarda "Free hosting" adı altında geçen dolandırıcılardır.

Bunu şöyle çözebilirsiniz(PC):
  1. Ayarlara girin.
  2. Kullanıcı ayarlarına gelin.
  3. Yetkili uygulamalara giriş yapın.
  4. Oradan güvenmediğiniz uygulamaları kapatın.
  5. Kaydet deyin.
Bu yöntem çözmez ise şifrenizi ve epostanızı değiştirmenizi öneririm.
eyw knk senin sayende sorunu çözdüm.

Geri
Yukarı