Discord kendiliğinden yabancı sunuculara giriş yapıyor

EKMEKİSTAN

Centipat
Daha fazla  
Discord 2 aydır beni durduk yere başka sunuculara sokuyor ve bunlar genelde +18 veya yabancı sunucular. Artık canımı sıkmaya başladı. Ne zaman Discord'a girsem en üstte hiç girmediğim sunucular var. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifren başka kimsede var mı belki bir arkadasın dalga decıyordur ya da calınmıstır sıfredegıstırıp ıkı asamalı korumayı aktıflestır

Şifre değiştirdikten sonra düzelmezse zararlı bir botu discord hesabınızla ilişkilendirdiniz demektir. Ayarlarda "bağlı uygulamalar" veya ona benzer bir ayar olması gerekiyor ordan kontrol edin botları, güvenmediklerinizi kaldırın.

Discord 2 aydır beni durduk yere başka sunuculara sokuyor ve bunlar genelde +18 veya yabancı sunucular. Artık canımı sıkmaya başladı. Ne zaman Discord'a girsem en üstte hiç girmediğim sunucular var. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Bir bota hesabınıza erişim izni verdiyseniz normaldir, botlara bakın ve erişimi kaldirin

Bazı Botlarda bunu yapabiliyor. botlara erişiminizi kaldırın.

Geri
Yukarı