Çözüldü Discord kötü görüntü kalitesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
Son 1, 2 aydır Discord'da ekran paylaşımı yaparken "şu anda düşük video veya ses kalitesinde yayın yapıyorsun. Bu, ağ koşullarından kaynaklanıyor olabilir" diye bir uyarı çıkıyor. İnternetim 75 Mbps olmasına rağmen bu hatayı alıyorum ve ekran paylaştığımda ekran sürekli bir şekilde gidip geliyor. Siyah oluyor. Yardımcı olur musunuz?

Son 1, 2 aydır Discord'da ekran paylaşımı yaparken "şu anda düşük video veya ses kalitesinde yayın yapıyorsun. Bu, ağ koşullarından kaynaklanıyor olabilir" diye bir uyarı çıkıyor. İnternetim 75 Mbps olmasına rağmen bu hatayı alıyorum ve ekran paylaştığımda ekran sürekli bir şekilde gidip geliyor. Siyah oluyor. Yardımcı olur musunuz?
Bende de aynı sorun var 100 Mb internet hızına sahip olmama rağmen düzeltemedim bu problemi

Önemli olan upload hızın, upload da yavaşlık, gecikme varsa ondan yapar.

Geri
Yukarı