Discord kolay üye kasma

iEndere

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim konuyu " oyun tavsiyeleri " seçeneği ile açtım. Discord seçeneği eklenirse sevinirim. Discord'da bir Rewards sunucusu açtım ama sunucuya bot basarak 103 kişi yaptılar ve aktiflik yok. Bu sunucuyu satıp yeni sunucu açsam nasıl diğer Rewards sunucuları gibi üye kazanabilir, aktif kullanıcılar olan bir sunucu açabilirim? Bu arada gerçekten çok az invite miktarlarına karşılık iyi şeyler veriyorum ama tercih eden yok.

YouTuber'lara teklifte bulunabilirsin. Bizim sunucumuzda etkinlik yapın tarzında. Onun dışında ne yaparsan yap aktif üye kasabileceğini düşünmüyorum.

Hocam insan sarrafı olmanız gerekiyor bir de kemik kitleniz olacak sunucuyla ilgilenip üyeleri sunucuya çekecek şeyler yapmaları lazım.

Mesela oyun yayınları vs iş görüyor. Ayrıca sunucuda kız erkek dengesi yoksa o sunucu genelde aktif olmuyor public ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim konuyu " oyun tavsiyeleri " seçeneği ile açtım. Discord seçeneği eklenirse sevinirim. Discord'da bir Rewards sunucusu açtım ama sunucuya bot basarak 103 kişi yaptılar ve aktiflik yok. Bu sunucuyu satıp yeni sunucu açsam nasıl diğer Rewards sunucuları gibi üye kazanabilir, aktif kullanıcılar olan bir sunucu açabilirim? Bu arada gerçekten çok az invite miktarlarına karşılık iyi şeyler veriyorum ama tercih eden yok.
Konuyu diğer ile açabilirsiniz. Discord'da üye kasmak zordur hem de çok, çevrenizin olması gerek, aktif olmanız gerek ve partnerlik yapmanız gerek.

Invite-reward sunucuları Discord tos kurallarına aykırı dostum. Bu işin boş bir şey olduğunu, ve yapmaman gerektiğini düşünüyorum.
Çünkü genel olarak invite reward işleri crack hesaplar-programlar veya keyler ile dönüyor.
Ve büyük ihtimal sen ya scam yapıyorsun ya da internette ne olduğu bilinmeyen sitelerden insanlara çalıntı hesap atıyorsun.
Benim görüşlerim bunlar.

Hocam insan sarrafı olmanız gerekiyor bir de kemik kitleniz olacak sunucuyla ilgilenip üyeleri sunucuya çekecek şeyler yapmaları lazım.

Mesela oyun yayınları vs iş görüyor. Ayrıca sunucuda kız erkek dengesi yoksa o sunucu genelde aktif olmuyor public ise.

Evet şu an satmayı düşündüğüm sunucunun çoğunluğu kemik kitleden oluşuyor. Bir de bir arkadaşım nasıl bilmiyorum ama çok kolay 300 üye oldu. Sunucusu patladı 1 gün sonra yeni sunucusu 500 kişi oldu. Restorecord kullanıyor diye düşünmeyin kullanmıyor ve aktif invite yapan bir kitlesi var.

Sunucuda kemik bir kadro olacak. Yani hiç kimse olmasa bile sese giren devamlı aktif olan bir kemik kadro olacak. Aynı şekilde yetkili kadrosu da aktif ve ilgili olursa iyi olur. Bundan sonraki süreçte bence en işe yarar seçenek sanal ortamda tanıştığınız herkese buyur gel diyerek sunucu linki atma. Oyunda tanışırsınız ya da başka bir yerde. İnsanları sunucunuza çağırın. Diğer sunucularla partnerlik yapabilirsiniz fakat açıkçası ben partnerlikten çok bir fayda göremedim. Belki 50 liralık çekiliş vs. düzenleyip öyle partner olabilirsiniz. O zaman ihtimal var. Sunucunuzun amacı ne ise uygulamada da o olsun. Yani aktif ve amacına uygun bir sunucu olsun. Verebileceğim tavsiyeler bunlar.

Evet şu an satmayı düşündüğüm sunucunun çoğunluğu kemik kitleden oluşuyor. Bir de bir arkadaşım nasıl bilmiyorum ama çok kolay 300 üye oldu. Sunucusu patladı 1 gün sonra yeni sunucusu 500 kişi oldu. Restorecord kullanıyor diye düşünmeyin kullanmıyor ve aktif invite yapan bir kitlesi var.

İnvite yapılması size aktif üye getirmez. Kendinize partnerler bulun. 2-3 YouTuber çekerseniz çok iyi olur sunucuya.

Geri
Yukarı