Discord kullanıcı numarası nasıl öğrenilir?

Heyelos

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Ev kızı :D
Merhaba, Discord hesabım 2-3 gün önce devre dışı bırakıldı, yaş ile ilgili bir şaka uğruna gitmiş fark edince gülsem de hesabımı açamıyorum eski kullanıcı adımı istiyor Discord yetkilileri, ben sadece harf olan kısmı hatırlıyorum yani örnek olarak eskiden şöyleydi " Elifce#3423 " #den sonraki sayıları hatırlamıyorum ve o özelliği de kapatmıştım hesaba da erişemediğim için maalesef karşılayamıyorum istedikleri şartları, bunu öğrenmenin bir yolu var mı?

Merhaba, Discord hesabım 2-3 gün önce devre dışı bırakıldı, yaş ile ilgili bir şaka uğruna gitmiş fark edince gülsem de hesabımı açamıyorum eski kullanıcı adımı istiyor Discord yetkilileri, ben sadece harf olan kısmı hatırlıyorum yani örnek olarak eskiden şöyleydi " Elifce#3423 " #den sonraki sayıları hatırlamıyorum ve o özelliği de kapatmıştım hesaba da erişemediğim için maalesef karşılayamıyorum istedikleri şartları, bunu öğrenmenin bir yolu var mı?
Ekran resmi vs aldıysanız belki onlara bakarak bulabilirsiniz, veya mail'lerinizde eskiden gelenlere göz atın, kullanıcı adınız ile hitap eder.

Bir arkadaşıma istek atmıştım Discord'dan eski #1234'lü değil ama yeni kullanıcı adı versiyonu ile var acaba bunu mu kast ediyorlar?

@Heyelos bahsi geçen durumu yaşamadığım için hangisini istediklerini bilmiyorum, eğer etikete geçmeden önceki hâli ise Discord'dan gelen eski mail'lerde bulursun, değilse zaten biliyorsundur.

Hiç açılmamasından iyidir, nitekim İnstagram da kimlik ve yüzüm ile defalarca doğrulamama rağmen açılmadı.
20230614_154026.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı