Discord kullanıcıya etiketlenen rolü verir/alır nasıl yapılır?

Serhat Öztekin

Hectopat
Daha fazla  
Kullanıcıya etiketlenen rolü verir/alır şeklinde bot vardır ama ben bulamıyorum. Örneğin! VIP komutu ile kişiye VIP verilecek. Bot tavsiyesi olan var mı? Dynodan veya mee6'dan yapılıyor mu?

MEE6 bunu paralı şekilde yapıyor olması lazım. !VIP @ Kullanıcı şeklinde değil de !add VIP @ Kullanıcı şeklinde de olur dersen Carl-Bot denemeni göz atmanı tavsiye ederim hatta süreli ekleme seçenekleri de mevcut. Not olarak !add VIP @ Kullanıcı kalıbından emin değilim !add @ Kullanıcı vip gibi bir şey de olabilir.

Bahsettiğin komutu sadece yöneticiler mi kullanabilecek yoksa normal kullanıcılar da kullanarak kendine bu rolü verebilecek mi?
Yönetici kişiler !vip yazarak bir üyeye verecek
MEE6 bunu paralı şekilde yapıyor olması lazım. !VIP @ Kullanıcı şeklinde değil de !add VIP @ Kullanıcı şeklinde de olur dersen Carl-Bot denemeni göz atmanı tavsiye ederim hatta süreli ekleme seçenekleri de mevcut. Not olarak !add VIP @ Kullanıcı kalıbından emin değilim !add @ Kullanıcı vip gibi bir şey de olabilir.
Carl-Bot global bir bot mu sence güvenilir mi
Carl botu ekleyecek gibiyim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum roles yerine geliyorum oradan sonra ne yapacağımı bilmiyorum

Son düzenleme:
@Serhat Öztekin Tam olarak dediğin şekilde olmuyor da bunu !setrole KullanıcıAdı VIP tarzında yapabileceğin botlar olması lazım.

Bu botun kontrol panelinde moderasyon bölümü var. Orada rol ekleyip silebileceğin komut atamaları yapabiliyorsun.

Son düzenleme:
@Serhat Öztekin Tam olarak dediğin şekilde olmuyor da bunu !setrole KullanıcıAdı VIP tarzında yapabileceğin botlar olması lazım.

Bu botun kontrol panelinde moderasyon bölümü var. Orada rol ekleyip silebileceğin komut atamaları yapabiliyorsun.
deneyeceğim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı