Discord kullanınca internet kesiliyor

Ainnt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşımla oyun oynarken Discord kullanıyoruz. Onun interneti Discord açıkken sürekli kesiliyor. Defalarca teknik servise başvurdu. Teknik servis geldiğinde kullandığı uygulamaları sordu. Discord'u duyunca sorunun kaynağı belli oldu dedi. Birçok yayıncıya da gittik. Bu sorunu onlar da yaşadı dediler. Discord Amerika kaynaklı. Bazı IP'leri banlıyorlar gibi bir şeyler demiş. 2 hafta falan kullanma bakalım kesilecek mi dedi. 3 hafta kadar kullanmadı ve internet gerçekten kesilmedi. Belki düzelmiştir dedik. Tekrar Discord açtı ve internet yine kesildi.

Bu sorunu düzeltmenin bir yolu yok mu?

Arkadaşımla oyun oynarken Discord kullanıyoruz. Onun interneti Discord açıkken sürekli kesiliyor. Defalarca teknik servise başvurdu. Teknik servis geldiğinde kullandığı uygulamaları sordu. Discord'u duyunca sorunun kaynağı belli oldu dedi. Birçok yayıncıya da gittik. Bu sorunu onlar da yaşadı dediler. Discord Amerika kaynaklı. Bazı IP'leri banlıyorlar gibi bir şeyler demiş. 2 hafta falan kullanma bakalım kesilecek mi dedi. 3 hafta kadar kullanmadı ve internet gerçekten kesilmedi. Belki düzelmiştir dedik. Tekrar Discord açtı ve internet yine kesildi.

Bu sorunu düzeltmenin bir yolu yok mu?

Merhaba. Sorunu çözdünüz mü? Aynısını ben de yaşıyorum. Eğer çözdüyseniz paylaşırsanız sevinirim.

aynı sorun bende de var modeme kabloyla bağlıyım türknet kullanıyorum 3-4 gündür bu sorunu yaşıyorum öncesinde discordtan kaynaklı olduğunu bilmiyordum internette yer alan bütün çözümleri denedim fakat işe yaramadı daha sonra şansa kazara sorunun discord kullanırken olduğunu farkettim herhangi bir çözüm bulabilen var mı?

Geri
Yukarı